Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a tetoválás hogy mutatna?...

Ez a tetoválás hogy mutatna? Ha olyan munkám lesz eltakarható valamilyen karkötővel stb?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok (lány), de odavagyok a tetoválásokért, mindig csodálkozok milyen gyönyörű rajzokat portrékat képesek tetoválni. Bár én csak a két csuklóm belső oldalára szeretnék angyalszárnyat.( kb 3cm x 3cm) A jobb csuklómra a jobb szárnyat, balra a balt. Ugyanis elég álmodozó vagyok kedvelem a misztikus dolgokat, ez a szárny ezt jelképezné. Még nem tudom hogy milyen irányba fogok dolgozni, igaz nem kedvelem ezeket az "irodai" meg "elegáns" munkahelyeket de még ez is előfordulhat. Szóval ha ezt eltakarnám valami szalaggal karkötővel akkor úgy megfelelne vagy úgyis gond lenne?
2010. nov. 8. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Munkahelyen 99,99%, hogy nem fogják díjazni, meg ne gondold már, hogy majd valami színvonalasabb munkahelyen elnézik, hogy szalagkarkötővel a kezeden mászkálsz.
2010. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hogy gond lenne-e azt a munkahely főnöke válogatja,én a vendéglátásban dolgozom,és gondolhatod,hogy nem nagyon tetszett a patkó piercing az ajkamban a főnökömnek,de mivel volt benne némi emberség ezért elfogadta,igaz már rég kivettem.tetoválásom is van a vádlimon,eddig még nem volt belőle gond,tényleg csak munkahelye válogatja,lehet lesz olyan hogy mondják,hogy tüntesd el valahogy,esetleg alapozóval meg ilyenek,bár a mai világban ez már egyre jobban elfogadott,de még mindig vannak olyan munkakörök ahol nem nézik jó szemmel,és a tetkó örök...modjuk a munkahely nem :)
2010. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Csináltasd. Amire odakerül a sor h dolgozni fogsz teljesen alap lesz.

Már a mi generációnk fogja tovább vinni a pc-ket és tetkókat.

18/F

2010. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elsőnek: a szalag csak egy tipp volt ezer másféle karkötő van amivel eltudnám takarni.

másodiknak: akkor jól kifogtad a főnököd :) szerencsés vagy

harmadiknak: bár igazad lenne... :)

Hát nemtudom, szerintem majd kikérem a tanácsát akivel csináltatnám... mert nagyon szeretném .

2010. nov. 8. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Irodában dolgozom, kb fél éve van tetoválás a jobb csuklóm belső felén (kb 5 x 5 cm-es), de én inkább nem is fedem fel, mert nem tudom, miként fogadnák. Piercingem van, amiatt sose szóltak egy rossz szót sem, de inkább nem kockáztatok a tetoválással.

Nyáron különböző csuklószorítókkal, télen hosszú ujjú felsőkkel leplezem.


De valóban munkahely válogatja, hogy elfogadják-e a tetoválást, vagy sem.

Ma már egyre több helyen látok tetovált-piercingelt munkaerőket (Spar, Media Markt, Friday's étterem stb), de sok helyen minden bizonnyal a mai napig kizáró ok az efféle önkifejezés.


Hacsak nem fogsz egyszer elhelyezkedni valami baromi "exkluzív" munkahelyen, nem lesz gond abból, ha valamivel (karkötő, vagy amit találsz) eltakarod. Nem fog szemet szúrni.

2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!