Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bp-en jártas embereknek...

Bp-en jártas embereknek (főként lányoknak) szól leginkább a kérdés, de ha más is tud segíteni, akkor azt is megköszönöm. : hol találok Bershka üzletet, és a termékek milyen árba mozognak? Tudtok még hasonló cuccokkal üzleteket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az Aréna plázában van, az biztos.

Szerintem kva drága.

2010. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a linket :)

az mit jelent hogy drága? farmer nadrágok milyen árban vannak? vagy felsők?

2010. nov. 9. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nacik vannak talán 7- nem tudom meddiig... felsők meg leértékelten már vannak 3körül :)
2010. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát az szerintem annyira nem vészes, nálunk még az ilyen bóvli kínais cuccok is lassan ennyibe kerülnek.

amúgy ismertek még hasonló üzleteket,hasonló cuccokkal?

2010. nov. 9. 21:20
 6/13 A kérdező kommentje:
...hasonló árban :)
2010. nov. 9. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Bemész bármelyik plázába és egymást érik az ilyen jellegű üzletek, kb azonos árban.
2010. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jo oké,de engem most nem ilyen nagy általánosságban érdekel,hanem hallottam valami olyasmit hogy a bershka olyasmi mint a zara,meg hogy van több hasonló üzlet is,csak azoknak nem emlékszem a nevére,és erre lettem volna kíváncsi,hogy hátha valaki otthon van a témában....bershka árak,ruhák terén. Az lenne a legnagyobb segítség hogy ha olyasvalaki írna kommentet, aki szokott bershka üzletekben vásárolni
2010. nov. 9. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:

szia:)

nagyon hasonlo uzlet meg a stradivarius, pull & bear. legegyszerubb ha a vaci utcaba mesz, mert ott minden van.

a bershka-ban 3000-ert is vannak mar csonadragok, vannak kis meretek is, nagyok is, csak nem biztos h tetszeni fog a sine, vagy ilyesmi.:) a felsok is leertekelten olcsok. pull-ba es stradivariusban ugyanez.

remelem segitettem.:)

2010. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen-igen:) segítettél! :)

nagyon szépen köszönöm :)

2010. nov. 9. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!