Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bp-en jártas embereknek...

Bp-en jártas embereknek (főként lányoknak) szól leginkább a kérdés, de ha más is tud segíteni, akkor azt is megköszönöm. : hol találok Bershka üzletet, és a termékek milyen árba mozognak? Tudtok még hasonló cuccokkal üzleteket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a zara,bershka, stradivarius, pull&bear egy cég...a spanyol inditex csoport tagja mind, csak picit más célközönségnek árulnak

a bershka nem rossz, én gyakran járok oda, van a mammutban, arénában, alleban, vörösmarty téren

az árak: felsők 2-6ezer között, pulcsik 4ezertől, nadrágok 5-15között, kabátok 8-20között...vannak jó cuccok, érdemes benézni:)

2010. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

húúh utolsó kommentelő nagyon szépen köszönöm :)

és a felsorolt bershka üzletek közül melyikben a legnagyobb a választék? melyiket tudnád ajánlani?

2010. nov. 14. 22:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mindenki az akciós cuccokhoz viszonyít, elég ritka hogy valaki épp az akciósok között találja meg a neki megfelelő darabot. Kivéve, ha csak a márkára megy. Bershka, Stradiavrius, Pull and Bear nem épp az olcsó kategóriás üzletek. Én stradivariusba szoktam járni hasonló árak vannak azért írom pl a szoknyát vettem nyáron az 9000 Ft volt, most télen egy csizmát az 13000 Pull and Bearbe egy félcipőt az is 9000, meg egy sálat az 3000. Kb ilyen árakra számíts a jó felsők szerintem 4000 körül vannak ezeken a helyeken.
2010. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!