Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?...

Hogyan változtassak magamon? Jól állna a fekete haj?

Figyelt kérdés

[link]

Ennek a lánynak tetszik a stilusa ilyesmi hajat és szemöldököt szeretnék.

[link]


2010. nov. 11. 16:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A fekete hajú csajra gondoltam.
2010. nov. 11. 16:38
 2/17 A kérdező kommentje:
ő lenne a kiszemelt [link]
2010. nov. 11. 16:42
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem passzolna hozzád a fekete haj, és a kiszemelteddel is elég nagy lehet a korkülönbség? Hány éves vagy? 15? ő meg van vagy 25. Attól,hogy feketére festeted a hajad nem lesz belőled bombázó..
2010. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
22 vagyok ő pedig 23 a fekete lány olyan 21 körüli lehet
2010. nov. 11. 16:46
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Na elmondom a véleményem.

Szerintem ezzel a lenyalt hajjal és a pattanásaiddal eléggé ..mindegy nem nagyon tetszel,de nem nagy baj,mert meg lehet csinálni téged mint mindenkit.

Én ezt tenném a hejedbe:

A hajad ne vágasd le,így hosszan nőies,bár kis átmenetete vághatna bele a fodrész és a fejtetődnél tartóhajakat,hogy ne lapuljon a fejedhez.

Ne festesd feketére,egy aranyló csokoládé szép lenne és igényesebbnek nézne ki mint így.

Egy pici tupír a hajadba és oldalfrufru(ha nem az van)

A szemed nagyon szép csak ki kellene emelni fekete szemfestékkel és szempillaspirállal.

Kőpúdert használj,hogy ne legyen mégtöbb pattanásod.

Egy kis pirosító is jó lenne,csak egy lehelletnyi,mert így nagyon élettelen az arcod.

Nameg picike szájfény és izlésesebb öltözködés.

Ez a pali szerintem elég gáz,de az nem az én dolgom,ha neked bejön.

Ha rosszindulatúnak tüntem ne haragudj,nem ez volt a szándékom,csak a véleményem írtam le őszintén.

Egyébként meg az is számít,hogy rendes csaj légy,nem csak a külső;)

2010. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja és ne akarj fekete szemöldököt,csak menj el kozmetikushoz,hogy csinálja meg a formáját és festesd sötétbarnára.
2010. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem állna jól a fekete szerintem, mert nagyon világos a bőröd. úgy néznél ki mint egy hulla vagy egy vámpír.
2010. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
alapjaraton szerintem jobban nezel ki,mint az atlag ... vagy legalabb nezel ki ugy,mint az atlag.a feketet en sem ajanlanam ... es ugy erzem,hogy egy dusabb frufrus haj jobban allan,mert,ha jol lattam inkabb a homolkadon vannak pattanasok igy egy jo frufru eltuntetne ... tovabba nem artana ha kicsit sotetebbre festened a hajad,de ismetelten semmikepp se feketere,mertt elegge halott menyasszony beutese lenne az egesznek.ez az ami hirtelen eszembejutott,de a dogos csaj az szerintem belulrol kene jojjon ... az en szemeben rengeteget szamit a kisugarazas.
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem állna rosszul a fekete, csak nagyon sűrűn kéne festened. nyuszifogad van különben
2010. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mit képzelsz magadról?Visszaélsz a képemmel/képünkkel?????Állj már le az elmebetegségeiddel!!!(a nem fekete hajú csaj)
2010. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!