Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek rá?

Hogyan készüljek rá?

Figyelt kérdés

Hogyan készüljek Karácsonyra? Még pár hét, és itt van.Szeretnék készülni rá, hogy minden meglegyen, de hogyan? Mit vegyek? Mivel kezdjem? Ruha, vagy dísz? Esetleg ajándék? Ékszerek?

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. nov. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek akarod,de

szerintem tök mindegy milyen sorrendbe veszed meg őket.

2010. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dísszel szoktam kezdeni!

Meg is mondom hogy miért,azért mert a ruhát általában elkezdem nézegetni,próbálgatni a végén pedig minden eseményre felvenni:D!!Ugyan ez az ékszerekkel!

Az ajándékokat ha hamar megveszem nem győzök várni hogy lássam az arcokat hogy mit szólnak ezért hamarabb odaadom..:)!!


Én ezt a sorrendet követem:

1.Díszek

2.Kézimunkákhoz való bevásárlás(pl.képek kis angyalkák a fára meg saját készítésű díszek)

3.Karácsony előtti nagytakarítás!

4.Ruha/Ruhák

5.Bizsuk/Ékszerek/Kiegészítők

6.Ajándék vásárlás

7.Kézimunkák elkészítése

8.Karácsonyfa vásárlása

9.A vacsihoz való bevásárlás

10.Utolsó előtti nap(23-a)csinálok egy kisebb takarítást.

11.24-e pedig már szent este és akkor van a szülinapom szóval ünnepelünk,fát díszítünk....:D


Remélem nem hagytam ki semmit...!!!


Bocsi a hosszú válaszért!

2010. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nem baj a hosszú válasz!
2010. nov. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!