Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények? Szerintetek hatékony?

Vélemények? Szerintetek hatékony?

Figyelt kérdés

[link]

Szemöldök,bajusz szőrtelenítésre kellene.Szerintetek jó?

Vagy ha nem milyen készüléket ajánlotok viszonylag olcsón?Nektek mi vált be?

Előre is köszönöm!


2010. nov. 13. 10:18
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy esetleg bunkóság lenne ilyet kérnem karácsonyra?A családban 3-an vagyunk ,nőneműek',szóval szerintem hasznos lenne és spórolnánk is vele mert nem kéne állandóan kozmetikushoz menni.Édesapám már amúgy is mondta hogy majd vesz megint egy ugyan olyan telót amit elrontottam.Ha arra van pénze,gondolom erre is telik.Inkább ez mint a telefon,jó ez a régi is,elég hogy ha csak fel tudok hívni valakit... (:

Szerintetek? =D

2010. nov. 13. 11:11
 2/2 SomethingCrazy válasza:
Hát.. szerintem inkább csipesszel, vagy gyantával próbálkozz... nekem ez nagyon olyannak tűnik, mint egy miniatűr elemes borotva. Csak megerősödne tőle a szőrzet.
2010. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!