Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk hol borotválják magukat...

A fiúk hol borotválják magukat és mennyire?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az arcra gondolok, hanem egyéb testfelületekre... mellkas, láb, fenék s egyéb intim régiók... ti mit borotváltok/mennyire? milyen gyakran? mit használtok?
2009. jan. 11. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a barátom az intim helyen és hónalj,meg persze máshol sem szőrös :D ,de ez egyénfüggő
2009. jan. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én mellkas, hónalj, intim terület, fenék! De ez nőtől függ, a mostani b.nőm igényli, de az exem ezért undorral páros lábbal rúgott volna ki!
2009. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hónalj az mindenképp,intim helyeken nem "muszáj",elég kicsit fazonirozni is.Szóval nekem mindegy végülis,csak ne legyen dzsungel:-) A többi testrészt nem hinném hogy szükséges szőrteleniteni..annyi szőr kell egy férfira!:D
2009. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrös vagyok és az egész testem szőrtelenítem.Borotvát vagy férfi testszőrtelenítőt használok,de nyáron néha rászánom magam a gyantázásra.Ha borotválok azt 2-3 naponta szoktam,de akár minden nap is lehetne.A gyantázás 10 nap után szőrösödik.Eddig minden barátnőm kérte,hogy szőrtelenítsek.
2009. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok,előre leszögezem,szerintem b.zis ha egy pasi borotválja a lábát vagy a hónalját...az intim az igénytől / elvárástól legyen függő,na de gyerekek...ez azért sok.
2009. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!