Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék modell?

Hogyan lehetnék modell?

Figyelt kérdés
Már régóta érdekel a modellkedés,de nem tudom,hogyan kezdjek hozzá.Keressek 1 modellügynökséget,vagy menjek el castingra?Sajnos nem vagyok elég magas,csak 164cm,és 16 éves.Várom ide a tapasztalatokat is modellkedéssel,modellügynökségekkel kapcsolatban.
2010. nov. 13. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy nincs esélyed. Keress más álmot!
2010. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Amúgy még biztosan fogok nőni,még csak 16 éves vagyok!És nem mondok le az álmaimról!
2010. nov. 13. 17:26
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem is mondj le rola...
2010. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl alacsony vagy (a modellkedéshez). A lányok amúgy sem igen nőnek már 16 után (14 éves korom óta 1 cm-t nőttem).
2010. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Placsa ***** válasza:
Sztem mennyél el ők úgy is megmondják hogy kicsi vagy vagy sem.Keressél egy megbízható modellügynökséget.Vagy egy jó fotóst bár a portfólió nem olcsó dolog.
2010. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miért biztatnálak, ha ez az igazság?Rengeteg csodaszép, 180 magas, tökéletes alaku lányt is kirostálnak, akkor szted neked mennyi esélyed lenne a 164 centiddel? Maximum akt modell lehetsz.
2010. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az biztosan nem!!!Fotómodell viszont igen
2010. nov. 13. 20:11
 8/17 anonim ***** válasza:
A fotómodellek is magasabbak 164 cm-nél. És manapság már kb 14éves modelleket keresnek és azok is kb 175 cm-k. Szóval őket nem érdekli hogy még nőhetsz, egyszerűen alacsony vagy modellnek ennyi.
2010. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most ne várd el, hogy azt írjuk, hogy "Persze, tökéletes adottságaid vannak!", mert 16 évesen max. 3-4 centit fogsz még nőni, de még az is nagyon kevés lesz akár csak a fotómodellkedéshez is.
2010. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

170 centi már 14évesen is követelmény. Azalatt gyerekmodell, ott nem gáz. És annyit jó eséllyel nem fogsz nőni tényleg.

Fotómodellségről annyit, hogy nézd meg hánby kislány tesz fel ilyen kérdést nap, mint nap, hány "modell" van. Munka nekik sincs, pedig elég sok szép lány van köztük, de ettől mégse lesznek modellek, csak elkényeztetett kislányok, akiknek apuciék kicsengettek egy halom pénzt, hogy legyen pár jó képe fészbukra.

Ha mindenképpen ilyesmivel szeretnél foglalkozni, akkor érettségi után tanulj fotósnak.

Ja és ha elmész egy ügynökséghez, nem fognak elzavarni, áradoznak rólad, és kihúznak portfólió és tanfolyan címén súlyos pénzeket. Utána ennyi.

2010. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!