Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Este szebb vagyok? (többi lent)

Este szebb vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Este, amikor tükörbe néznek (fel van kapcsolva a lámpa, persze) mindig szebbnek látom magam (mintha szebb formája lenne az arcomnak, stb.), mint nappal... bocsi, ha most hülyeséget mondtam, ne nevessetek ki! Mással is van így? Mitől lehet?
2010. nov. 13. 17:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezzz..:D
2010. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
tudjátok van az öltözőkben néhol tükrok és az fölött olyan erős fényű lámba.. na azt utálom..kihozza minden archibám ha éppen aznap nem kentem föl magamra két kiló alapozót xD így ált jobban érzem magam ilyen fontos döntésekkor ha le van nyomva és lekapcsolom :D
2010. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
én mindig csúnya vagyok:D de fényben valamivel jobb :D
2010. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is pont így van! Talán attól lehet, hogy ugye egész este elernyedve, ellazulva alszol, sokaknak még az ujjaik, orcájuk is megduzzad ilyenkor. Aztán egész nap ugye ér a levegő, a nap, eszel, mozogsz, ez jót tesz és este látszik csak meg, bár még valami oka lehet...

Utolsó válaszoló: egyetértek, velem ugyanez a helyzet...

2010. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
én meg inkább reggel. na ez fura lol. reggel felkelek leöblítem az arcom vízzel belenézek a tükörbe és én akkor tetszem a legjobban magamnak lol. olyan friss az arcom. este fürdés előtt tuti nem vagyok szebb. inkább fürdés után akor már. sminket(ha volt) lemosom, ellazulok a zuhany alatt kicsit, utána a végén megint olyan üdébbnek látszom. de határozottan inkább reggel.
2010. dec. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h reggel még nyúzott az arcod, és a szemed is "szűkebb"? :D Estére meg felélénkülsz?
2010. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
velem is igy van.....
2010. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
velem is így van:D de szerintem azért mert este már sokkal nyugodtabb a szervezetünk...v vmi ilyesmi xD
2010. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

én a hajammal vagyok így-.-

reggel is szép de este teljesen ugy áll be ahogy szerettem volna reggel is XD

2010. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
ezért alakult ki az a szokás hogy éjszaka járnak bulizni a fiatalok és nem reggel. Bár nekem 10 feles után minden lány ugyan úgy néz ki :)
2010. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!