Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Este szebb vagyok? (többi lent)

Este szebb vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Este, amikor tükörbe néznek (fel van kapcsolva a lámpa, persze) mindig szebbnek látom magam (mintha szebb formája lenne az arcomnak, stb.), mint nappal... bocsi, ha most hülyeséget mondtam, ne nevessetek ki! Mással is van így? Mitől lehet?
2010. nov. 13. 17:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
én reggel érzem magam szebbnek:D megduzzad az ajkam és tök tetszik :D....mondjuk az is lehet h reggel még nem látok rendesen xD
2010. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
én nem érzem magam szebbnek este ..na jó lehet akkor mikor megfürdök akkor szebbnek "tűnök" :D
2010. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után azért, mert a bőr felfrissül, és este, lámpafénynél azért, mert árnyékban van az arc, és így a kisebb hibák (pattanás, hegek, sebek) nem látszódnak annyira.
2010. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőszobában úgy nézek ki, mint valami g*cire pattanásos, csúfság. Még alapozóval, kisminkelve is odaállok a fürdőszoba tükre elé reggel és délután, és legszívesebben elbújnék a világ elöl. Felöltözöm, a szobámba, szépen kifestem magam, tök okésnak látom magam, erre kimegyek a fürdőbe lecsekkolni, és rögtön elmegy a kedvem mindentől, az egész világtól is.
2010. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy csak a napfény meg ilyenek miatt, merthogy amikor én télen reggel felkelek, akkor az tuti, hogy nincsen napfény... ugyanolyan sötét van, mint este... és mégis sokkal rondább vagyok reggel. Persze a napfény is hozzátesz, meg pl. a suliban azok a neonlámpák... na hát az valami szörnyű.
2010. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!