Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtuk segiteni? Hülyén...

Tudtuk segiteni? Hülyén állnak a füleim, és az orrom is! :S

Figyelt kérdés
Az orrom kicsit felfelé áll, ami számomra elég zavaró, a fülem meg kicsit eláll és ez szintén zavaró, 14 éves fiú vagyok és ez nagyon idegesít, nem szeretek nagyon erről beszélni senkivel. Nem tudtok valami módszert, amivel tudnék változtatni azon, hogy ne ilyen hülyén álljanak a füleim? (orvosi műtétet nem szeretnék) Csak normális kommenetek várok! Előre is köszönöm!! :S
2010. nov. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

válassz olyan frizurát, ami eltakarja a füleid. nekem is vannak olyan barátaim, akiknek eláll a füle, és így oldották meg. ráadásul még jól is áll nekik ez a haj. az orrod eltakarni nagyon nem tudom, barátkozz meg vele. sok sikert:)

L18

2010. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, a hajjal el lehet takarni. Ez egy megoldás, ha nincs mód műtétre.
2010. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösszi azért :)
2010. nov. 13. 19:54
 4/6 A kérdező kommentje:
csak göndör a hajam, és nem szeretném hogy mikrofon sérom legyen... :S
2010. nov. 13. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiúk ebben a korszakukban aránytalanul fejlődnek pl hirtelen megnő a fülük és az orruk, megnyúlik az egész testük. :) Az én ,,kis"öcsém is ennyi idős, és tény elég murisan néz ki, de ez nem tart örökké. Majd kifejlődsz, nyugi! :)

24L

2010. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is várjál még egy kicsit, amíg alakul a tested. Amúgy a fülek állásán csak műtéttel lehet változtatni, amint az én esetemben is. Nekem muszáj volt megműteni mind a két fülemet, mert aránytalanul és ráadásul nem is egyformán elálltak. De most már jó:-)
2011. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!