Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a nőről?

Mi a véleményetek erről a nőről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem én vagyok.


2010. nov. 14. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egyszerűen gusztustalan, egyáltalán nem nőies.
2010. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nekem sem tetszik. Egy nő legyen nőies, ez már nem az.
2010. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már undoríto. eg ynő igen legyen nőies ne csupa izom, ez a férfiaknak való
2010. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem csinos. Az arca is szép maradt a testépítés ellenére. Akik fikázzák: higgyétek el, a ti pasitok is a fél karját adná érte. Max nem mondja, hogy ne hisztizzetek.
2010. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én pasi vagyok, nincs mellettem a barátnőm és nyugodt szivvel kijelentem hogy semmimet sem adnám érte. Neked se sok nőhöz lehetett szerencséd ha ilyeneket irsz. Ez már egyáltalán nem nőies.
2010. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
De volt szerencsém több nőhöz, javarészt testépítők voltak, én ilyen társaságban mozgok. Csak azt nem értem, hogy ez miért baj, vagyis miért kell ocsmány módon lefikázni valakit ezért. Nekem tetszenek, sokkal jobban mint egy csinos vékony, de alapvetően puhány lány, amilyen a legtöbb nő. Vagy akinek a több köbméter a háj a nyerő annak is lelke rajta.
2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
20:47: Felőlem azt szeretsz, amit akarsz, de ne hidd már, hogy az átlag is ezt szereti
2010. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

most be van fogyva -gondolom versenyre- de off szezonban nem így nézne ki, úgy már tetszene az itt fújjolóknak is, mert nagyon szép az arca és a teste is tuti! én sem rajongok ezért a fizikumért, de akkor is nagyon szép nő!

23f

2010. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

fújjj de ronda,ez már nem nőies,nekem jobban tetszik ha egy nő nőies.. ez a test inkább fiúknak való,de nő lehet sportos teste,de ne ilyen kigyúrt,mert ez borzalmas.én nem feküdnél le ilyen csajjal,én azt gondolnám,h egy hapsival vagyok,vagy travi.--mit tudom én.


L

2010. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne ennyire izmos a karja és a válla, akkor nekem csinosabb lenne. A lába nagyon szép, a cicje szintén(akkor is, ha nem igazi). Arányos. A póz és ez a ruhán sokat ront a helyzeten.
2010. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!