Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik országban a legnagyobb...

Melyik országban a legnagyobb a férfiak átlag magassága?

Figyelt kérdés
a guglin nem találtam semmit :)
2010. nov. 14. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az északi népek általában magasabbak- oroszok, svéd, finn stb.
2010. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Hollandiában.
2010. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. nov. 14. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Valahol Oceániában van egy törzs, ahol majdnem mindenki két méteres. Pár szigettel arrébb az emberek átlagmagassága egy méter hatvan valamennyi.
2010. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amerikaiak is magasak.
2010. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Udvardi Judit



“Milyen nagy itt a tömeg, az egy főre eső emberek száma egy.”



Egy másik régi ismerős, idestova 3 éve csoporttársam. Az első évben nem nagyon beszéltünk, aztán egy Botondos-stúdiós-rádiós óra hozta meg az áttörést, vagyis a beszélő viszonyt. Aztán az útra készülődés során valaki kitalálta, hogy az Ádám utálja a Juditot, a Judit pedig az Ádámot, így én lettem az összekötő kettejük között.



Amikor dolgozik, a Helyi Théma bulvár oldalára irogat (ő indította el Párkányi Kolos bűvészt a világhírnév felé), de hosszú távon valami egész mással akar foglalkozni, ezért is ment szervezeti szakirányra. Az iskolában csak párosával, vagy trióban mutatkozik (Mészáros Szilvi nélkül a második félévtől kezdődően senki sem látta), Edében a szobatársával, Zsófival bluetoothol mentálisan.



Ha akarná, simán el tudná adni magát hollandnak, egyedül a magassága árulkodó (tudtátok, hogy Hollandiában él a legtöbb magas ember?), ez főleg a biciklizéskor okoz gondot neki. A bicaja amúgy is problémás (kié nem...), főleg mióta Ádám úgy széthajtotta a leeresztett kerekét, hogy menet közben leesett a külső. Otthon rajongók hada várja, és itt is ő a holland srácok kedvence (azért Queen's dayen Zsófinak is beesett egy udvarló, aki túl közel ment az emberekhez), még Ton Veennel is sms-ezik.



Kávé helyett energia italt iszik, bármilyen helyzetben és bármilyen eszközzel önveszélyes, a kamerát rosszul tartja, fél a Supiritsektől, mindig mellényben van, mindig kimondja azt, amit a Zsófi gondol, neki, van a leggonoszabb buddyja Mariella személyében, tanulás helyett bármikor képes megnézni egy filmet, imádja a vámpírokat és a hörcsögöt a Volt című filmből, az iwiw szerint a legelőnyösebb tulajdonsága, hogy képben van és látens finn nyelvtudással rendelkezik.

2010. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
orosz
2010. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A skandináv területeken nagyon magasak az emberek.
2010. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm :)
2010. nov. 15. 20:22
 10/11 anonim válasza:
montenegró
2010. nov. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!