Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért egyre lányosabbak a...

Miért egyre lányosabbak a férfiak és mit szeretnek ezen a nők?

Figyelt kérdés

Rózsaszín ing, vietnámi papucs, frizura beszárítása minden reggel a tükör előtt, dizájnos szakállcsík, csillogós póló, tubarózsaillat, jaj-istenem-nehogy-piszkos-legyen-a-nacim, meg ez az egész, hogy látszik rajta, nagyon el van foglalva a külsejével, plusz a viselkedésében, mozdulataiban, beszédstílusában sincs semmi férfias, értitek, mire gondolok? Sok fiatalról messziről lesír, hogy homokos, még a lány osztálytársai is férfiasabbak, mint ő. Nem gáz szerintetek? Persze, legyen homokos, mit bánom én, csak arra gondolok, ez már egy divat, már az is felveszi ezt a szerepet, aki veleszületetten nagyjából heteró lenne.

És nem, nem a lyukas pólós, szőrősmellkas-villantós, sörvedelős, köpödős, típust tartom férfiasnak, még mielőtt nekem esnének a kedves netezők.


2011. szept. 29. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
tyű, teljesen egyetértünk... nekem "ezek" nem pasik! :)
2011. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen csicsás, stb lányosabb kinézető férfi holmikat se venném fel, és nem is vettem még soha

(jó egy két kivételes alkalom volt, az ilyen hogy ápr1, meg szilveszter, meg pl lányismerősökkel +1-2 fiúval hülyültünk :)

Az belefér :) +én vásárolni se nagyon szeretek, kell valami ruha, elmegyek a piacra és megveszem ott. nekem nem életem a több ezer/10ezer ft-os ruhavásárlás. megveszem egyszer azt a ruhát a piacon és kész, évekig jó.

márkátlanokat is lehet évekig használni még akkor is ha nem túl jó anyagból van.

23/F

2011. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs honnan jött ez az egész melegáramlat, vagy mikor indult el, hirtelen csak azt vettem észre, hogy egyre több olyan pasit látok, aki rózsaszín felsőben van és az még csak egy dolog... az nem baj, ha ad magára, de azért ne legyen már olyan, mint egy lány, se kinézetben, se öltözködésben, se viselkedésben. Lassan már találni sem lehet normálisat :(
2011. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
mert ez ontja a retek klub és a viva. 10-18 év közötti csajoknak ezek jönnek be. én is mélységesem megvetem, mikor meglátok egy csőgatyás ratyit az utcán. 10 éve sokkal jobb volt, mikor a deszkás ruha volt a divat. azok legalább jól néztek ki
2011. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a kérdezővel:D De ez nem baj, hogy így van. Legalább kevesebb a vetélytárs és így nekünk "normálisaknak" nagyobb az esélyünk:) 22F
2011. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:37



Nehogy azt hidd. A csajok ezekre buknak

2011. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Joy Turner ***** válasza:
93%
Számomra felfoghatatlan, hogy az ilyen "pasik" miért jönnek be a csajoknak. És az ilyen srácok mit éreznek, amikor belenéznek a tükörbe? Azt, hogy igen, egy férfi állat vagyok?? Belém, nő létemre, sokkal több férfiasság szorult, mint ezekbe az ugribugri majmokba. Jajjjj, fúúúj, annyira gusztustalanok.
2011. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És miért férfiasak ennyire a nők?
2011. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Joy Turner ***** válasza:
100%
Azért mert a pasik ennyire nőiesek. Valami furcsa társadalmi jelenség ez. Nem tudni , mi volt előbb, nőies pasik, vagy férfias nők, de elég tré, hogy így állunk. Tényleg eljutunk arra a szintre, hogy a lányok udvarolnak a fiúknak. Vagy talán a mai tinik közt már most ez a divat?
2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 15:38!


Ez sajnos igaz. 22F

2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!