Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Avon Far...

Mi a véleményetek az Avon Far Away parfümről? Mennyire tartós rajtatok? Csak ezt használjátok?

Figyelt kérdés

Én személy szerint imádom, ennél nagyszerűbb parfümöt el nem tudok képzelni vettem egy D&G parfümöt 14000ft-ért ezt meg 3000-ért és a far awaynek sokkal tartósabb az illata legalábbis szerintem egy egész üveggel magamra öntenék ha lehetne...:D

Rajtatok mennyire tartós?

Megvagytok vele elégedve?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. nov. 16. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Mondjuk alapból imádom a vanília illatát. :)

Amúgy szerintem ez az a parfüm amit valaki vagy nagyon szeret vagy pedig ki nem állhat. Sokaknak hányingere van tőle, mert valljuk be elég tömény.

2010. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy elég tartós szerintem. Reggel befújom magam és még este is érezni az illatát.
2010. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..:) mondjuk igen kinek mi tetszik, és kin milyen az illata saját magán..:D

;)

2010. nov. 16. 15:58
 4/4 anonim válasza:
Ha reggel befújom magam vele, még este is szokták rajtam érezni. Használok más parfümöket is, nyáron gyümölcsösebbeket, télen édesebbeket, de ehhez mindig visszatérek.
2021. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!