Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Avon...

Mi a véleményetek az Avon termékekről? Szoktatok rendelni az Avon újságokból?

Figyelt kérdés
bármilyen termékre gondolok:)
2011. okt. 26. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már vagy 5 éve abból rendelgetek a spirálok bejöttek a samponok némelyik sminkcucc is ( nem a color trend) szájfények is jók, és a dezodor is.
2011. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyakran szoktam Avonból rendelni. :)

Ami nem jött be :(

Szempillaspirál: két fajtát próbáltam eddig, de csalódtam. A drogériás termékek jobbak.

Tusfürdő: a Senses tusfürdők valahogy szárítanak, és az ilatuk is gyorsan elillan.


Ami bejött :)

Szájfény: a Plump Pout szájfények a legjobbak. De a Glazewear-ral is elégedett vagyok.

Szemceruza: Glimmerstick Diamonds ceruzát próbáltam eddig. Bejött, nagyon szép, egyetlen hátránya, hogy elég puha, így könnyen törik (tekerős).

Parfüm: Bali Bliss kölnim van, beleszerettem az illatába!♥

Rúzs: sokakkal ellentétben nekem a Color Trend rúzsaival sincs semmi bajom.

Dezodor: Far Awaygolyós dezodorom volt, bejött.

2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A termékek minősége nagyon erősen változó. Én a körömlakkokat szeretem a legjobban az AVONból, elég hosszú ideig tartanak(kivéve a gyorsan száradóakat, de ez minden márkánál igaz).

A Planet Spa termékek jók még igazán, amiket próbáltam, A Naturals krémeknek, tusfürdőknek imádom az illatát, a Solutions arckrémek nekem egyáltalán nem váltak be, a Color Trend dolgok pedig egyenesen pocsékok nagyátlagban.

2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most kezdtem el rendelni a múltkor, leírom ezekről a véleményem. Amiket vettem:

- Clearskin habzó arclemosó: egyáltalán nem jött be, agyonszárítja az arcomat

- Color Trend rúzs: igazából tetszik a színe meg minden, de nekem valahogy túl száraz és könnyen "összeáll" a számon

- SuperShock Max szempillaspirál: elég jó, csak csípi a szemem mikor véletlen belemegy, de ez annyira nem lényeg

- Regeneráló hajbalzsam: hát ez elég rossz, mintha semmit nem kentem volna a hajamra

- Cseresznyevirág hajspray: kicsit fura szaga van, de amúgy egész jó

A parfümjeiket szeretem egyébként, sok jó illatú van. :)

2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leginkább az a véleményem, hogy a termékek többsége simán beleférne egy Eurós bolt kínálatába, azt leszámítva, hogy rettentő drága.

Múltkor akart egy avonos meggyőzni, hogy deee neeeem, ezek tök jók, és adott krém mintát.

Már két hete, hogy felkentem, és alig várom, hogy a pattanások eltűnjenek, amik három nap alatt kijöttek tőle.


Soha, soha, soha többé!!!

A parfüm az egyetlen, amit használtam, de ezek után számomra elvi kérdés, hogy semmi ne érhessen többé hozzám, ami avonos.

2011. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Avon tanácsadónő vagyok már elég hosszú ideje, és kb. az összes terméket kipróbáltam a kínálatukból.Amik igazán beváltak, és rendszeresen onnan rendelek, azok a dekorkozmetikumok: a rúzsok nagyon jó minőségűek, gyönyörű színekkel, igényes, minőségi csomagolással(a Color Trend rúzzsal sincs egyébként bajom)a tusfürdők viszont tényleg nagyon szárítanak. A szempillaspirál ezért az árért teljesen jó minőség (főleg supershock,illetve supershock max)a szemhéjpúderek kettes,négyes,illetve "aranylóan tündöklő" fajtájú szintén jó minőség, gyönyörű színekkel, ám problémásabb, zsírosabb bőrön a négyes szemhéjpúder például nem olyan tartós, vagy csak megfelelő alap használatával.A parfümök nagy átlagban kellemes illatúak és tartósak, és jóval kevesebbért hozzájuk lehet jutni, mint egy átlagos árú parfümhöz. Van onnan arckrémem is Solutions,Anew és mind a kettő bevált nekem.Hajápolókat nem innen választok kivéve a zöld kupakos hajvégápolót, mert az nagyon szuperül rendben tartja, ápolja a hajam. Egy-két ékszer és táska is tetszik onnan,ezeket viszont ezeknek kicsit húzósabb az ára,bár amiket én rendeltem fülbevalók gyönyörűek. Én minden kampányból rendelek magamnak valamit, valami mindig megtetszik.:)
2011. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!