Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kockázatai vannak az...

Milyen kockázatai vannak az AVON-ozásnak?

Figyelt kérdés
Ha el akarom kezdeni, akkor hogy csináljam?
2009. jan. 12. 09:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én 3 évig avonoztam,nincsen kockázata,én ott rontottam el hogy rendeltek tőlem és mindíg azt mondták hogy majd adom a pénzt persze oda is adták csak éppen sokszor kicsúsztam a 2 hetes csekkbefizetésből a végén a saját pénzemből kellett kifizetnem a csekket.Aztán persze odaadták de egyszer nem tudtam kezembe venni a hasznot!Te legyél okosabb és mikor odaadod a cuccot egyből kérd el a pénzt az a tiszta!Persze nem árt ha sok ismerősöd van akik rendelhetnek tőled!Nekem végülis sok hasznom nem volt belőle havi szinten kb:egy fodrászra való és persze ingyen voltak a tusfürdő sampon stb...
2009. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából - ahogy az előző válaszoló is írta - nincs vesztenivalód. Én nem Avonozok, hanem Oriflame-ezek, de nagyjából ugyanúgy működik az egész. Fontos, hogy tisztában légy vele: ebből nem fogsz meggazdagodni, akárhogy is tepersz, és a piramisban feletted állók akármit is próbálnak elhitetni veled. aki 15 éve elkezdte, az még szervezhetett maga alá piramist, most már ennek a szabad rablásnak vége.

Annyi hasznod lesz az egészből, hogy egyrészt te magadnak olcsóbban (vagy adott esetben akár ingyen is) tudsz rendelni bizonyos termékeket, de az a 10% haszon, amivel az Avon dolgozik, nem túl sok. Gondold el: eladsz mondjuk egy tusfürdőt 300 forintért, és hasznod van rajta 30 forint...

Ahhoz, hogy megérje - ahogy fent már írtam - sokat kell vele foglalkozni, úton-útfélen mutogatni a katalógust, és minél több embert beszervezni. Ez utóbbi hozza a legtöbb hasznot, de ez a legnehezebb is, meggyőzni az embereket, hogy lépjenek be alád a piramisba.

2009. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez az egyetlen piramisjáték, amely a legkisebb kockázattal játszható: max. ki kell fizetned a szállítási költséget. A kérdés, hogy mennyit tudsz eladni. Mindenképp mérlegelj, hogy mennyi szabadidőd van, amit erre tudsz fordítani, illetve mennyi kuncsaftot tudsz szerezni. Havi pár ezerért lehet, hogy nem érdemes pazarolni az időd, hanem inkább másban gondolkodni.
2009. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy időm,mint a tenger, mert nem dolgozom. Persze, hogy mérlegelni kell, mielőtt jelentkeznék, éppen ezért gondoltam, arra, hogy először csak kitennék a lépcsőházba egy hirdetést, hogy Avon rendelést felveszek. Aztán eszembe jutott, hogy aki Avon-t akar venni nálunk, az elmegy a Cora-ba vagy a Tesco-ba, mert ott vannak kihelyezett standok! Így is megéri?
2009. jan. 12. 12:31
 5/6 anonim válasza:
100%
az 1 válaszoló vagyok!Szerintem csinálhatod hogy bedobálod postaládákba a katalógusokat de az a baj hogy nagyon elterjedt dolog az avonozás,minden 5.ember avonozik de ha van ismeretségi köröd próbáld meg,nem vesztesz vele semmit!
2009. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Oriflame-es válaszoló nem teljesen pontos. Én pl. 35% kedvezménnyel rendelek Avont (koordinátor vagyok). Tnők minimum 15% kedvezménnyel kapják a termékeket, de ez akár lehet 35 is, a rendelés összegétől függően. És ez a beszervezés sem teljesen így van. Ha "simán" Tanácsadó vagy, akkor te nem tudsz beszervezni embereket, a te feladatod az értékesítés. Ha a Tanácsadói tevékenység mellett Koordinátori munkát is választasz, akkor van lehetőséged beszervezni új embereket. Én anno tökéletesen elégedett voltam, hogy kampányonként6-7000 ret keresek, amit adott esetben el is költök. Most, hogy koordinátor lettem, és kitűztem magamnak nagyobb célokat (Mini Cooper:)) 3 kampány alatt, akárhogy is nézem 50 ezret kerestem. Tényleg minden csak attól függ, hogy te mennyit teszel a sikeredért. Szerintem megéri. Hogy hogy kezdd, arról annyit, hogy egy koordinátor segítségével elindulhatsz. Ha gondolod én is lehetek az, márha a Dunántúl Balatonig terjedő részén élsz:D
2011. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!