Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen kockázatai vannak egy...

Milyen kockázatai vannak egy orrplasztikának?

Figyelt kérdés

Előfordulhat az,hogy sikertelen lesz a műtét?

Azt is hallottam már,hogy a plasztikázott orr később elvesztheti eredeti formáját..


2008. ápr. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem vagyok orvos, de egyik bnőmnek volt orrplasztikája. Ő nem mondott semmit hogy konkrétan lenne-e valami kockázata. Az orra még a helyén van... nem veszti el a formáját. Annyi hogy műtét után elég kellemetlen, sőt rendkívül rossz, mert baromira fáj, állni alig tudsz, mert beszédülsz, és kb egy hétig nagy flekkel vannak a szemed alatt. De a szépségért meg kell szenvedni.
2008. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Annyit mondanék: Micshael Jackson!
2008. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyílt orrplasztika három hátránnyal jár: (1) az orrlyukak között heg marad, (2) jelentős a duzzanat az operáció után, és (3) a sebész a műtét közben kevésbé pontosan tudja megállapítani, milyen esztétikai hatással járnak majd a változtatások.


Közvetlenül az orrplasztika utáni szövődmény a vérzés, duzzanat, a szem körüli véraláfutás számíthatunk, ami hat-nyolc, maximum tíz nap alatt felszívódik. Felléphet a közvetlen műtét utáni időszakban az orr pörkösödése, ez orrkenőcs használatát teszi szükségessé.

2008. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,válaszoltam itt többb ilyen kérdésre,de tény : nekem 4 éve volt és csak egy picit változott meg azóta a formája,a kicsontosodás miatt,a műtét után nem voltak fájdalmaim,arcmaszk volt rajtam egy hétig,csak a szemeim voltak bedagadva,és még a műtét napján haza mentem,tehát nem volt semmi gond.

Az Istenhegyi klinikán csinálták,Budapesten,csak jót írhatok róluk.Kellemes környezet,képzett orvosok és ápolók,gondoskodtak rólam,és nem mellékesen megvéltoztatta az életem.

2010. jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!