Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha így öltözködök, akkor már...

Ha így öltözködök, akkor már rögtön r*bancos vagyok? (link)

Figyelt kérdés

[link]


a képen egyik barátnőmmel vagyok. sokszor olvasom itt-ott ha valaki felvesz egy merészebb ruhát, vagy éppenséggel jó az alakja és kiakarja emelni (nem, nem vagyok egoista csupán tisztában vagyok az adottságaimmal) akkor rögtön ler*bancozzák. Iszonyatosan zavar, mivel nem szeretem ha valaki nem bír és próbálok mindig úgy viselkedni az unszimpatikus emberekkel is hogy ne bántsam meg őket. De akkor miért van az hogy valaki akivel én próbálok kedves meg jó fej lenni, ő ler*bancoz a hátam mögött csak a ruhám miatt? Tényleg túlzásba vinném? (nyáron általában így öltözködöm.)


előre is köszi.

15/L


2010. nov. 19. 21:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
melyik vagy te??
2010. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
a ruha nem ribancos. a pózolás annál inkább. bocs.
2010. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

mindegy hogy melyik vagyok én. :)

mind a kettő választ köszönöm :/

2010. nov. 19. 21:43
 4/40 anonim ***** válasza:
27%

Szebben is ki lehet emelni a szép alakot, mint így.

Ez a ruha alapjában véve az egy kicsit.

A pózolás annál inkább.

Szerintem inkább vegél fel színes harisnyát, mini farmerszoknyát és valami szép hosszuujjút...

2010. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
én is így oltozkodom nyáron, és hát szerintem egyáltalan nem ribiiis.. és szerintem az emberek tobbsége igy jár nyáron, nem is beoltozve.. és amugy is, mit érdekel más emeberek véleménye?? engem nem szokott.
2010. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
És megvagytok sértődve, ha este meg akarnak dugni benneteket.
2010. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Nyáára nem ribis egáltalán:)
2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Hűha hát a baloldalit azt nagyon... :D Ja, hogy nem ez volt a kérdés? :D Na pontosan ez a baj az ilyen ruhákkal, egyébként ez nem ribancos szerintem. :)
2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.


És megvagytok sértődve, ha este meg akarnak dugni benneteket.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:48


köszönöm ezt a nagyon kedves véleményt :)

minden esetre felpontoztalak ;D

2010. nov. 19. 21:51
 10/40 anonim ***** válasza:

szerintem nem ribancos,ha nem teszed hozzá a fejed(úgy értem nem viselkedsz úgy,mintha még a világ is körülötted forogna)

nyáron simán elmegy.aki meg leribancoz úgy,hogy nem is ismer,azt tényleg magasról.....


u.i.a jobb oldali lány haja nagyon szééép*_*

2010. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!