Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm. Igen vagy nem? (link)

Műköröm. Igen vagy nem? (link)

Figyelt kérdés

Nem volt még műkörmöm, nem is sokat tudok róluk, sose tetszettek, egyszerűbb lánynak tartom magam annál. Viszont az utóbbi időben sokat törik és repedezik a körmöm, ha kilakkozom, másnapra a fele leválik. Valószínűleg ez vitaminhiány. Próbáltam a körömerősítő lakkot, de nem használt. Arra gondoltam, csináltatok valami nagyon szolíd, zselés műkörmöt, olyat, amiről nem virít messziről, hogy mű. Ilyesmire gondoltam:

[link]

Minta, kő, meg minden nélkül, csak sima pici francia. Szerintetek megéri? Úgy értem nincs nagyon mű hatása? Mindig a természetesség híve voltam. És a zselés réteg mennyire teszi tönkre a körmöket?

Köszi a válaszokat!

19/L


2011. okt. 14. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hidd el nagyon szép lesz! szerintem ez a francia lakkozás nagyon csini és olyan ápolt hatása van és az a jó hogy nincsen "agyongiccsezve" és a köröm formája is szép.

Bár nekem nem műkörmöm volt hanem csak szimplán így lakkoztam a hosszú körmeimet,de nagyon szép volt!!!! a műköröm még tartósabb!!!

2011. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

szép de tény és való hogy az igazi körmöd még egy szolid zselés műköröm alatt sem tud levegőhöz jutni,és még jobban tönkre vághatja.

Én inkább ennék több gyümölcsöt,zöldséget.Hetente egyszer citromlével kényeztetném a körmeimet.Szednék köröm erősítő kapszulát,de nem roncsolnám a körmeimet műkörmökkel..

De ha neked ez kell,hogy csináld,mert mint írtam szépnak szép.

2011. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en a helyedben a japan manikurt probalnam meg ahol csak viaszreteget tesznek a kormodre ennek igazan szep es apolt hatasa van, a kormodet nem roncsolja es meg erositi is:)
2011. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még műkörmöm,csak ilyen "saját köröm erősítése zselével". Két éve... a körmeim azóta is papírvékonyak, törnek, szabályosan össze tudom őket hajtogatni... csúnya..
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen.nem mű.30/F
2011. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2011. okt. 14. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyet nyugodtan csinaltathatsz, nem sok bajod lehet belole. Valassz egy normalis szakembert.

En is mindig hasonlot csinaltatok, igaz, hogy nekem az eredeti kormom nem vekony, csak annyi vele a bajom, hogy sok hazimunkat csinalok, igy hiaba lakkozom a sajat kormomet: egy mosogatas es pattogzik is le a lakk.

Ezert en zselet szoktam rahuzatni. Neked is ezt ajanlom, a tippes erosites zselevel nekem nem jott be.

En nem is kertem epitest ra, csak behuzattam zselevel a kormomet, akkor teljesen rovidre volt vagva, jo harom het mulva mentem toltetni es akkor mar kb akkora hosszu volt mint amit te mutattal a foton. Azota is tartom ezt a hosszt, magamnak visszareszelem hetente egyszer es 3-4 hetente jarok toltetni.

Volt mar, hogy hagytam lenoni, mert nagyon forgalmas idoszakom volt es egyszeruen nem jutottam el mukormoshoz. De akkor sem volt gond: a lenoves es a zsele talalkozasat mindig ovatosan reszeltem, poliroztam, rahuztam egy reteg pasztell szinu lakkot es nem latszott a lenovesbol semmi, nem volt pup, vagy atmenet. Az eredeti kormom pedig nem lett gyengebb. Lenott es kesz.

(mellesleg: zsele ala csak fel kell bolyhositani a kormot, nem kell belereszelni, egy jo mukormos nem vekonyitja el.)

2011. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináltass műkörmöt, nem fogod megbánni. Ha jó szakembert választasz, nem fogja elvékonyítani a körmödet (mert nem a műköröm teszi tönkre, hanem a műkörmös). És nem igaz, amit a 3. válaszoló írt, hogy nem lélegzik alatta a köröm. A köröm elhalt szaru, aminek nem kell lélegeznie. Nézz körül a nails.hu vagy mukorom.hu oldalon, ahol a lakóhelyedhez legközelebbi körmösre rákereshetsz, és meg tudod nézni a munkáit is.
2011. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!