Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú egyenes hajam van,...

Hosszú egyenes hajam van, hogyan lehetne hullámos, hajgöndörítő nélkül?

Figyelt kérdés

Unom már hogy mindig csak ilyen szimpla egyenes, hogyan lehetne göndör?

A fonást próbáltam, kettőbe fontam, de mikor kibontottam vagy nem látszott semmi, vagy olyan volt a fejem mint egy háromszög.

Van valami ötletetek? Nagyon fontos lenne!


2010. nov. 20. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Mindenkinek az kell ami nincs... én szép sima hajat szeretnék hajvasaló nélkül, nem ilyen vacak göndört mint ami van. Na ezt mivel lehet?-.-


16/L

2010. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szerintem a göndör hajadat ne akard egyenesre csin.

nagyon szép a göndör haj szerintem.

2010. nov. 20. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
fond sok kis vékonyba vagy használj hajcsavarót vagy göndörítsd be hajvasalóval
2010. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pedig az egyenes haj a szép, nagyon utálom a göndört. Ezért is mondtam, hogy mindig az kéne ami nincs.
2010. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hot_kiss ***** válasza:
100%

Hajcsavaró.

Hajvasaló.

És megpróbálok elmagyarázni egy 3. módszert:

Pici csíkokat vágsz valamilyen anyagból ami már nemkell, nincs rá szükséged. Megmosod a hajad vagy legalábbis átvizezed. Tincsekre bontod a hajad. Veszel egy ilyen kb. 15 centis csíkot és feltekered rá a hajad addig, amíg szeretnéd, hogy göndörlegyen és ha ezzel megvagy csak szimplán megkötöd az anyag két végét. Ha kész az egész, akkor megvárod, míg megszárad. Meg is száríthatod, de szerintem úgy szétfújja a hajszárító. Szóval mikor már száraz, akkor kibontod a kis kötéseket, és lásscsodát elméletben göndör.

Remélem egy picit tudtam segíteni. (:

16/L

2010. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2010. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

utolsó előtti, köszi!kipróbálom! :D

Ha tudtok még más módszert, írjatok :D

2010. nov. 21. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rám hallgatsz, szerezz be fodrászkellékes boltban fém hajcsavarót meg rögzítőcsatot hozzá! Megmosod a hajad, kis hajhabos teszel rá, és tincsenként felcsavarod! Hajhossztól függően 1-3 óra alatt megszárad! Utána kiveszed a csavarót, kicsit megrázod, pici hajlakk mehet rá, és gyönyörű! Én mindig így csinálom a hajam, ha megyek valahová, mert egyáltalán nem károsítja a hajat! Előtte vasaltam,de az teljesen tönkretette, úgyhogy már közel 1 éve a kezembe sem vettem hajvasalót, csak a csavaró!

Remélem tudtam segíteni! :))

2010. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi! meegpróbálok beszerezni! :Dmost mostam meg a hajam, nincs itthon csavaró, most mit tudnék kezdeni, hogy göndör legyen holnapra?

am valamelyik válaszoló írta, hogy vmi 15 cm-s anyagra tekerjek tincseket, van anyag, ilyen hosszó kerek gumikat felvágtam, csak nagyon nehezen tudom feltekerni, nem sikerül, ebben tudna vki segíteni?

2010. nov. 27. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:

18:31-es vagyok

ne gumival csináld, hanem papírzsepit vagy papírtörlőt vágd fel csíkokra és arra tekerd fel, majd a végén kösd meg értelemszerűen. ha kis hullámokat akarsz, akkor egyszerre csak 1 vékonyka tincset csavarj fel, ha nagyobbakat, akkor vastagabb tincset :)

2010. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!