Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Derékig érő hullámos/göndör...

Derékig érő hullámos/göndör gesztenyebarna hajam van szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék bele melírt sötétbarna árnyalatban,DE csak oldalmelírt szóval ilyen Avril-esen valamint esetleg a frufru részbe. formát is vágatnék hozzá, mert már nagyon egybe nőtt. Szerintetek jó ötlet? Illetve a sötétbarna melyik árnyalata illene a hajamba?
2011. aug. 22. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Most vagy nem gesztenyebarna a hajad, és nem ezt akartad írni, vagy nem értem, miért akarsz gesztenyebarna hajba sötétbarna melírt. :D A gesztenyebarna is sötét. :D
2011. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem tudom máshogy megfogalmazni a színét..:D kicsit világosabb mert a nap kiszívta és a vég felé átmegy egész világosbarnába..:D bocsi nem tudom jobban leírni..xD
2011. aug. 22. 15:12
 3/25 anonim ***** válasza:

Tudnál linkelni hasonlót?:)

Mert a gesztenyebarna az ilyen: [link]


Szóval ebbe barna melír érdekes lenne. Mondjuk alapba a barnába barna melír... DE ha nagyjából megmutatod milyen árnyalat, úgy könnyebb. :D

2011. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
[link] ez az én hajam..akkor lehet,hogy az árnyalatban rosszul fogalmaztam csak nem tudom,hogy akkor az enyémnek mi a pontos neve..illetve valóságban ennél egy picit sötétebb mert itt a fények miatt ugye világosabbnak tűnik
2011. aug. 22. 15:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Na így már könnyebb :)

Hm szerintem nem szükséges a melír bele, de ha mindenáron fel akarod dobni, akkor ebbe szerintem szőke kellene. A sötétbarna semmiképp.

Amúgy nagyon szép hajad van :)

2011. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszi! :D igen fel szeretném dobni mert lehet,hogy szép, de már eléggé unom..:S szőkét nem akarok rakni bele, mert nem engednék meg..és az viszont szerintem nem állna jól egyáltalán..xDD a sötétbarnára meg már mondták azt olyanok akik ismernek, hogy jól állna nekem..:D
2011. aug. 22. 16:01
 7/25 A kérdező kommentje:
ja és barna hajban szőke melír sosem tetszett..:S
2011. aug. 22. 16:02
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát amúgy nekem sem, de azért is mondom, hogy a te hajad pont olyan,amibe nem kell egyáltalán. :) Alapba nem tetszik a melír. De ahogy gondolod. :D Sok sikert!:)
2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. itt van még egy kép na kb ilyen az eredeti színe itt jobban látszik :D
2011. aug. 22. 16:12
 10/25 A kérdező kommentje:
bocs nem jó a link..xdd szóval ez az: [link]
2011. aug. 22. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!