Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell intim területen...

Hogyan kell intim területen gyantázni? Nem akarok kozmetikushoz menni és még sosem csináltam, milyen gyantát vegyek, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Inkább kozmetikussal csináltasd. Ha nem jól húzod le akár a bőrödet is eltépheted, mivel ott vékonyabb a bőr.
2010. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz. Onnan magadnak letepni sokkal fajdalmasabb es nehezebb. Ossze-vissza fogsz ragadni, es vegul is ugy ragacsosan kell menned kozmetikushoz hogy letepje, vagy szomszednak kell segiteni.
2010. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
vmivel vágd le a szőrt kb fél-1 centisre. annál semmiképp se legyen hosszabb. legyen tiszta a bőröd, és száraz. rá hintőport vékonyan. kis részenként haladj, jól megfeszített bőrrel. szeritem a szeméremajkaknál és a fenék felé nem nagyon lehet egyedül, de hajrá. kb 2 centis részenként haladj, közepes fejű gyantapatronnal. mindenképp vegyél olajat lemosni... és nagyon feszítsd meg a bőrt, mert könnyen feltépheted. nem véletlenül ajánlják és ajánlom én is a kozmetikust, ő is húzza a bőrt és neked is húzni kell. az már 3 kéz...
2010. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kozmetikus, de még ő sem tudja magának megcsinálni. szerintem is menj el vele, pláne ha még sosem voltál, legalább egyszer, hogy lásd hogy csinálják.Ha viszont semmiképp nem akarsz elmenni, szerintem akkor se görgőfejes patront használj, az inkább lábra és hónaljra való. Intim gyantánál a kozmetikus se használ soha görgőfejest. A normál gyanta sokkal higiénikusabb is.
2010. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó előtti válaszoló vagyok. az én kozmetikusom görgőset használ, kivitelezhető. de egy dologban egyetértünk, egyedül próbálkozni nem ajánlott, főként elsőre.
2010. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Akkor ezt még átgondolom!
2010. nov. 21. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig én is magam szőrtelenítettem, de múlt héten elmentem kozmetikushoz. Nekem kevésbé fájt így, hogy ő csinálta. És most olyan lett mint a babapopsi. :) Ha jó helyre mész, akkor nem is drága és olyan lesz, amilyennek lennie kell.

Én csak ajánlani tudom.

20L

2010. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!