Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan szereztetek/szereztek...

Honnan szereztetek/szereztek szalagavatós keringőre fehér cipőt?

Figyelt kérdés

Tatabányán lakom, és kéne egy fehér cipő, ami megy a keringős ruhámhoz. Nem szeretnék túl magas sarkút, és hegyes orrút. Örülnék ha kényelmes lenne.. Valakinek van valami ötlete, hol szerezhetnék? Előre is köszönöm a válaszokat.


18/L


2010. nov. 21. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én anno egy kínai boltban vettem kb 3000 Ft-ért egy fehér csinos cipőt. Alacsony sem volt túlzottan, de magas sem, pont jól tudtam benne táncolni.
2010. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Rendben, majd megnézem. :) Köszönöm az ötletet! Várok továbbiakat.


Szép napot mindenkinek.

2010. nov. 21. 15:33
 3/15 anonim ***** válasza:
szia! nekem tavaly volt a szalagavatóm és én is vettem de csak egyszer volt rajtam. hanyas a lábad?
2010. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
40-41 :) Ha esetleg stimmel a méret, csinálnál róla egy képet?
2010. nov. 21. 16:01
 5/15 anonim ***** válasza:
sajnos az enyém 38 as:(
2010. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ó, de kár. Azért köszi, kedves tőled :) Még jöhetnek válaszok.
2010. nov. 21. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát igen a fehérrel sajna az a baj, hogy többet nem nagyon veszed fel. Én is kínaiban vettem anno, mikor 8.ban keringőt táncoltunk a sulibálon. Azóta se volt rajtam. Szóval egy alkalomra a kínais is jó, itt ne azt nézd, hogy tartós és ultrajó minőségű legyen mert úgyse veszed fel többet valószínűleg... Esetleg az esküvődön:) De addigra 6X kimegy a divatból akármilyet veszel:)
2010. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagy valószínűséggel ez a legjobb ötlet. De félek hogy annyira gagyi minőségű lesz, hogy egy nagyobb lépésnél szétesik.. :D
2010. nov. 23. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Dehogy esik....Sokszor van, hogy ugyanolyan cipőt árulnak a kínaiban, mint egy boltban. Amúgy meg ha nem akarsz kínait venni (pár ezer ft, és úgyis csak egyszer veszed fel valószínűleg) akkor vegyél valami boltban (humanic, deichmann mit tudom én...).


Első.

2010. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó lesz nekem a kínai, nem akarok többet költeni rá. Annyi az egész, hogy cipőt éppen nem vettem még kínaiban. Ruhát/pizsit igen, de cipőt még nem. El is mentünk egyik nap, de egy fehéret se találtam... Majd még visszanézek párszor.
2010. nov. 25. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!