Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy szemöldökgyan...

Mennyire fáj egy szemöldökgyantázás?

Figyelt kérdés
13 éves kamasz vagyok. holnap (hétfőn) megyek 3 ra kozmetikushoz. be vagyot tojva.... mennyire fáj a szemöldökgyantázás ja és azt még hozzáteszem h nagyon vadtag szemöldököm van... :S
2010. nov. 21. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kellemes,de csak egy pillanatig tart.Ki lehet bírni:)
2010. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sokkal jobb mintha szemöldök csipesszel szednék
2010. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kilehet bírni! Amugy is 1 perc az egész! :)
2010. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Semmi pánik :) Egy pillanat az egész amíg lehúzza a gyantát, utána igazít rajta szemöldökcsipesszel és már kész is a gyönyörű szemöldök. Első gyantázásnál viszont előfordulhat h piros marad ahol kiszedték a szőrt de csak pár óráig.
2010. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ezzel megnyugtattatok:)
2010. nov. 21. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem vészes... mondjuk attól is függ, mekkora a fájdalomküszöböd. Ha normális, simán kibírható.
2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is pár hete voltam, és szinte egyáltalán nem fájt :D

nem kell tőle félni :D

2010. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is vastag szemöldököm volt...ki lehet bőven birni, pedig én gyantázás terén nagyon hisztis vagyok...:) aztán majd mindig igazitgasd csipesszel...tény, hogy én a mai napig megérzem és könnybe tud lábadni a szemem ha szedem, de már tök ritkult ugyhogy nem para:)
2010. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!