Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti mennyire vagytok oda...

Fiúk ti mennyire vagytok oda érte ha egy csaj szoknyába, cicanaciba, magassarkúba jár szórakozni? Vagy inkább jobban bejönnek az olyan csajok akik egyszerű csipőnacit, polót stb. húznak? 17L

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:

huzhat barmit, ha nem az en farkamat. :) na viccen kivul.

tokmindegy mit vesz fel, ha jol nez ki.(fej, mell, stb)

tan be akarsz pasizni?:P

2010. nov. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szoknya nálam bejön, a cicanaci már annyira nem. A magassarkút viszont minden körülmények között imádom, akár nadrághoz, akár szoknyához veszi fel egy lány. :)
2010. nov. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
22%

Jobban örülök neki, ha buliba jár szórakozni például...

Ha nem érted, hogy ezt miért írtam, akkor nyisd ki a nyelvtan könyvet!

2010. nov. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha a katin nevelkedett, full menő retroboyoknak akarsz bejönni akik természetesen nem csak partyba akarnak vágni, hanem mély érzelmekkel is rendelkeznek, akkor hordj mindent ami elég ribancos (miniszoknya, cicanaci, magassarkú). Viszont, ha normális társaságot szeretnél, normális férfiakkal, akkor fogd vissza az öltözködési stílusodat
2010. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A cicanadrág nálam is kiütve.


A magassarkú bejön, és a szoknya is, meg a másik kombináció is egy szűk farmer+ egy szűk póló.


Igazából meg teljesen mindegy ha csinos és szexi a csaj akkor majdnem minden jól áll neki.

2010. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz kategória.
2010. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A cicanaci hosszított testhez simuló pólóval, magassarkúval néz ki jól, nem szoknyával. Én szoktam így bulizni. Az a tapasztalatom, hogy bejön a pasiknak. Mindegy mit viselsz, az összkép a fontos.

25L

2010. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom melyik barom szerint ribizlis a macskanadrág. :) Nagyon rég óta van divatban(lásd 80-as évek), és több korosztály hordja. Nem feltétlen ribizli, aki hordja.

Bocsi, az Off-ért, csak szúrja a szemem a begyöpösödött látásmód.

2010. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a pasi, amelyiknek van hímvesszője, az a ribanc.
2010. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár én már 30 feletti vagyok de nekem nagyon tetszik ez a kombináció,persze ha a szoknya rövid és lehet látni a lényeget a cicanacit ami ha lehet legyen a fényes anyagú.
2011. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!