Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék orrpiercinget...

Szeretnék orrpiercinget csináltatni csaknem tom h lövessem-e vagy inkább szúrassam? . Szerintetek mejik jobb? mejik gyógyul hamarább?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
lövetni szokták, felesleges szerintem szúrni és a lövés 1 másodperc alatt megvan.
2010. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod h idővel beforrjon szúrasd

Ha konkrétan lesz*rod azt h a lövés szétroncsolja a porcot akk lövesd.

18/F

2010. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mennyivel gyógyul lassabban ha lövetem??
2010. nov. 23. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lövettem az enyémet, és gyorsan gyógyult. Szinte csak abban a másodpercben fájt, mikor belőtték. És hülyeség, hogy szétroncsolódik az orrporc...
2010. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom ahogy gondoljátok. De utána ne sírjatok h nem forr össze a lyuk és ott lesz 1 dumó féleség.
2010. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én lövettem és mellé nőtt egy vadhúsféleség, a másik piercinges azt mondta, hogy azért mert lövettem és valamit felsértett.A szúrás után semmi baj nem volt, és hamar meggyógyult.
2010. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!