Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk ti a vicces csajokat...

Fiuk ti a vicces csajokat szeretitek jobban vagy a vissza huzodó, aranyosakat?

Figyelt kérdés
melyik jobb,ha a csaj nagy dumás és lehet vele hülyéskedi,és benne van minden marhaságban,vagy ha olyan alkalmazkodó és szeret a hátérben lenni?
2010. nov. 24. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
ahogy én észrevettem inkább a "mindenbe benne vagyok" bohókás lányokat kedvelik jobban. Bár szerintem nem viccesek, nem értem mit vihognak annyit.
2010. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
egy visszahúzódó lánnyal nehéz ismerkedni... am nekem a dumálós hülyülős aranyos csajok jönnek be :D
2010. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet vicces egy visszahúzódó lány is..csak épp lehet nagy közönség előtt nem olyan. (amúgy lány vagyok)
2010. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a visszahúzodókat szeretem,én is szégyelos fiucska vagyok :D
2010. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát igazad van,én uj emberek körében vissza húzodó vagyok,de a barátaim körében pedig nagyon hülye :D
2010. nov. 27. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom mit mondasz :D!

Az új embereknel halgatsz,elbujsz meg elhúzodsz...

De a barátok kozt,ahol tudod hogy nem rohognek ki ott kiengeded magad:P.

Én is így csinalom:=]

2010. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na igen! Az osztálytársaim szerint nem egszerűen csendes hanem néma vagyok. A jelenlétükben csak akkor és annyit beszélek amennyit muszáj. A haverjaimmal meg teljesen más vagyok, folyton poénkodok, mindig van téma a tarsolyomban ha a legjobb bnőmmel vok, akk meg egszerűen őrült vagyok! :D


L/14

2010. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó: ezt mintha én irtam volna :D csak én 16/L és már próbálok többet beszélni :)
2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na ezaz.

énis tiszta uj környezetbe kerültem,uj osztályba,és tök csendes vissza húzodó voltam,pedig a baráti körömben köztudott hogy nagyon hülye vagyok.

a tanárok is mondták már hogy ne legyek ennyire visszahuzodó....elt telt pár hónap,és annyira be épültem hogy kezdtem egyre jobban meg mutatni az igazi arcomat,igyhát ma benne vagyok az osztály legrosszabb diákjaiba. XD eről ennyit.

2010. nov. 30. 22:24
 10/11 anonim válasza:
Nekem a csendes, aranyos, visszahúzódó, ha lehet vele beszélni. :)
2010. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!