Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz milyen vicces a természet...

Igaz milyen vicces a természet? (vedd szemügyre és ne kapj szívrohamot)

Figyelt kérdés

hmm...nagy a világ. sok sok ember él benne. vannak akik szerencsésebbek, vannak akik kevésbé. vedd szemügyre ezt a srácot, első benyomásaid mik róla? én vagyok. látod milyen vicces tud lenni a természet? pedig anyja, apja nem csúnya ember. miért, miért pont...túl sok a miért:) elhinnéd róla hogy 19? pedig annyi. csak egy srác, mégis el kell viselnie a beszólogatásokat, megvető pillantásokat másoktól a külseje miatt. na ez a nem kicsit "gáz" :)

[link]


2010. márc. 2. 19:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Bocs de nem értelek. Egyáltalán nem vagy gáz, jól nézel ki. Miért szólogatnak be? Miért vetnek meg? Semmi baj nincs a külsőddel. Sőt!
2010. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

"elhinnéd róla hogy 19?"


igen :D

2010. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

"ne kapj szívrohamot"


először azt hittem hogy valami ijjesztős oldal


de ebbe mi a félelmetes???

2010. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tök átlagos 16 évesnek néz ki. Fiatalabbnak tűnik, mint amennyi. Ezen semmi megmosolyogni való nincs.
2010. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Tök aranyos vagy ne hogy be depizz már mert tök helyes rendi fiúnak nézel ki!
2010. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meleg szívű aranyos fiú vagy!!!
2010. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Ja, vicces. Nevettem egy jót. Köszi a képet!
2010. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
A nulla önbizalmadon kívül nincs neked semmi bajod! én például járnék veled.
2010. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Ezt most én sem értem, azt hittem, valami durva lesz, valami öregségszindrómás srác vagy nem is tudom.

De a képen egy teljesen normális, átlagos, jóképű fiatal srác van, aki 17 évesnek néz ki. Kedves meleg (mármint nem homokos, hanem tiszta szép) tekintettel, kedves félmosollyal.

2010. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kifejezetten helyes vagy!

Nagyon kedves arcod van, jó a humorod, nincsen féloldalas vasalt hajad, ha ismernélek, bejönnél.:D

17L

2010. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!