Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DM Active beauty-sok! Ezeket...

DM Active beauty-sok! Ezeket a kuponokat felhasználhatom egy vásárláskor?

Figyelt kérdés
Kaptam szülinapomra levélben a DM-től egy 15%-os kupont, ami a vásárlás végösszegéből vonandó le, és kaptam karácsonyra is egy másik, 15%-os ilyen kupont. Mindkét kupont ugyanazon vásárláskor fellehet használni?
2010. nov. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerre két végösszegkupont felhasználni.

Olyat lehet, hogy pl van x termékre mondjuk 25%-os kuponod, arra az egy termékre, vagy akár egyszerre több, különböző termékre de csak 1 db-re mindenből felhasználod a %-os kupont, plusz 1 db végösszegbeli 15%-osat. Én így szoktam pl pelenkát venni, ha van még 15%-osom is. :) Az 50 pontos kuponfüzetet is csak az 1 db joker termékre vonatkozó 25%-os kupon miatt szoktam kiváltani. :))

Szóval a lényeg, végösszeg kupon 1 db egyszerre, plusz egyéb százalékos kupon vele együtt.

2010. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is így szoktam, mint te. Akkor marad is így. Köszi.
2010. nov. 25. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

nemlehet egszerre.

hát én nem kaptam kupont szülinapomra..te hogy hogy kaptál?

2010. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én sem kaptam szülinapomra kupont, pedig az Active Beauty-ban régebben benne vagyok, mint a Bababónuszban... Úgyhogy nekem marad az 50 pontos "vásárolt" kuponfüzet a joker 25%-os kuponnal, meg amikor küldenek bababónuszosat akkor abban van 15%-os végösszeg...

Azt szeretem amúgy az Active Beauty-ban, hogy pl ha beváltok 50 pontot füzetre és egyben veszek is valamit, - márpedig veszek, azért kell a füzet:) - akkor arra is ad pontot, tehát szinte visszajön az egész, ha nem több, mint amit "elköltöttem" pontokat. Míg a Rossmannban pl van a 15%-os végösszegkedvezmény, ha betelik a kis matricás kártya, de amit akkor veszel azután nem jár pont.... Legalábbis eddig így volt, nem igazán szoktam a Rossmannba járni már vagy két éve. :)

2010. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyot néztem, amikor bedobta a postás a szülinapi ajándék kupont. Én sem járok már a Rossmann-ba, amiatt, amit írtatok ti is. Bár a múltkor betévedtem, de még csak matricát sem kaptam. Azt hittem, nincs is már ez a programjuk, pedig pár db híja lenne, h kiteljen a a papír.
2010. nov. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!