Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyonzavar vasarlaskor foleg...

Nagyonzavar vasarlaskor foleg a naciknal amikor meretet kell kernem mert egy ket evvel ezelott xs voltam most pedig L-es sokat hiztam a csipo derek teruletre. Es nagyonroszul erzem magam vasrlaskor. Ti voltatok mar hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Es mostmegin kene vennem egy nacit. elore rosulvagyok hogy megin nem jonram vagy ilyesmi hogy azt kell mondanom hogy L-es.de most kemenyen nekifogok allni fogyni eletmodvaltas. mas nem segit.:(
2010. szept. 16. 15:10
 1/5 anonim válasza:

mekora gondod van -.-"

bár nekem is van hasonló bajom de hát ez azért van mert nőttél nekem tavasszal 32-es nadrág kellett mostmeg 33 is necces:S de elkezdtem gyúrni... hátha jobb lesz.

2010. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor fogyj le! Látom, az elhatározás már megvan, innentől csak végig kell vinned! :-)


A kérdésedre válaszolva: Emiatt ne görcsölj. Egy boltba millió kinézetű-alkatú ember tér be nap mint nap. Egy eladónak mind ugyanolyan. Amikor bemész látja rajtad, hogy nem S-es méret fog kelleni... Ez neki nem meglepő, neked meg nem szégyen, kicsit ducibb vagy... Szerintem nem gáz,

Ne felejtsd el hogy ruhát vásárolsz nem ruhacímkét. Ha L-est érzed kényelmesnek akkor kérj L-est ha az sem akkor XL-est. A címkét senki nem fogja látni, ellenben kényelmes ruhád lesz.

Nomeg attól ugyanúgy duci leszel, ha egy mérettel kisebbet veszel, maximum úgy kanalazod be magad... Annak nincs értelme.


Ha tényleg zavar fogyj le, sok szerencsét hozzá.

2010. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi
2010. szept. 16. 15:26
 4/5 anonim válasza:

A hízás minden ember életében kellemetlen dolog, ha nem vagy kibékülve a súlyoddal, akkor mindenképpen addig változtass, amíg lehet, hogy ne jöjjön föl több!

(amúgy az L-es méret Mo-on tök átlagosnak mondható, szóval, amíg vissza nem szerzed az álomsúlyt, semmiképpen ne kínozd magad negatív gondolatokkal) Sok sikert! :)

2010. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Én most M-es nacit, 38-ast hordok, de régen 34-est hordtam. De már egy hete csinálom a fogyit. Kitartást nekünk.
2010. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!