Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csuklóra tetoválás? Szerintete...

Csuklóra tetoválás? Szerintetek gáz? Nem fiús?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy fiús alkat inkább csajos vagyok(magassarkú,hosszú haj stb.) de mostanába egyre több csajszin látom,hogy csuklóra tetováltatnak egy szót(általában angolul) nagyon tetszik,csak félek hogy majd megbánom. kiváncsi vagyok a véleményekre. egy pasinak pl ez bejön? és ha jó ötlet akkor ti mit tetováltatnátok csuklóra? gondoltam már arra is hogy pillangó szót angolul és a szó végére egy kisebb pillangót.
2011. nov. 2. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne azért tetováltassál, mert az bejön egy pasinak...
2011. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ink ne cseszd el a tested. 5-10 év múlva megbánod.
2011. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nem jön be a legtöbb férfinak...
2011. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se tetováltass a csuklódra! Csak olyan helyre tetesd, ahol el tudod takarni, ha akarod. Néhány év múlva még nagyon sok hátrányod származhat belőle, pl. egy állásinterjúnál. Nagyon sok múlhat rajta, hidd el.
2011. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van tetoválásom, még egy pasi se szólt be rá az más kérdés, hogy én nem divattetoválást csináltattam és nekem fontosabb a tetoválásom, mint néhány ismeretlen férfi véleménye.

Tanácsként: ha divattetoválást akarsz az eléggé gáz főleg csuklóra ami elég sok helyen hátrány vagy akár kizáró ok.

2011. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is legyen kérdés ez a tetoválás. A mondataidból egyértelművé válik hogy nem is akarod igazán és semmi jelentősége nem lenne számodra. Inkább várj még! Ha lesz tetoválásod, akkor egy a szívedhez közel álló minta vagy felirat legyen az, ne egy hirtelen ötlet!
2011. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!