Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki modell 21 évesen?

Lehet valaki modell 21 évesen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és sokan mondták, hogy szép arcom van és gyönyörű zöld szemeim, szám....(idegenek is)

Hajam sötétbarna, már-már fekete, vállig ér (jelenleg)...

172 cm vagyok, méreteim 91-70-89, 59-60 kg.

Nem kifutóskodásra gondolok, hanem magazinokba fotózás, stb....

Van tetoválásom, piercingem is (orr, fül, köldök..).


Egyáltalán van esély így???


Vagy mit lehet tenni annak érdekében, hogy elinduljon valamilyen folyamat?


2010. nov. 28. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szija!

Tanfolyamot bárki elvégezheti!

Modell már nem biztos hogy lehetsz,azt maximum 13 éves korig szokták elkezdeni és onnan lépnek majd följebb és följebb amíg ki nem "öregszik" az ember!

Szóval a tanfolyam megéri,veszteni valód nincs,de véglegesen modellnek nem vesznek fel maximum ilyen "nevenincs" cégekhez!!


Üdv. egy szakmabeli:)

2010. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És a tanfolyam elvégzése (ami gondolom nem kevés pénz, általában portfolio is van a végén) eredménnyel jár? Szóval van "értelme" elkezdeni és belefeccölni sok pénzt?

Garancia nincs arra, hogy munkát is kapok ezzel, és megtérülhetnek az anyagiak.

Egyébként jelenleg is tanulok és dolgozom, nem vagyok buta üresfejű... Egy jó lehetőségnek tartanám.

2010. nov. 28. 13:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm is akart menni, ajánlották is neki 300 ezer Ft a tanfolyam + 90 a profi portfólió. Végül nem ment el anyagi okok miatt. Amúgy aki végig csinálja sokat várhat míg jön egy-egy felkérés, ha nem túl keresett.
2010. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Hát értelme van,de inkább nyelvekkel tudsz érvényesülni!Van ahol mondod hogy van angol tudásod,mondjuk perfekt(a jelentkezésnél) és akkor elkezdenek angolul utasítást adni!

Ha nem érted mehetsz is!

Szóval papír sem kell ,ha tudsz nyelveket érvényesülni is tudsz!De csak is akkor ha tehetséges vagy!Minimális tánctudás is kell legtöbbször!

Nem szabad hogy lámpalázas légy!Vannak olyan feltételek hogy a szemed felakad!

Halottam olyanról,hogy ha nem volt a hajad legalább 40cm hosszú akkor kitettek és nem érdekelték hogy mennyire vagy szép...

ilyen hülye feltételek is vannak!!:)

Én sem értem az ilyeneket de megrendelőtől is függ hogy mit kérnek és ügynökségtől is!

A pénzed csak akkor fog többszörösen visszajönni ha bele is fektetsz sokat a külföldi utakba,addig amíg nem megrendelés alapján mégy,olyankor nem te fizetsz hanem ők!

remélem így érted!:D

kérdezhetsz van időm..:)

2010. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi szépen!:) Akkor élek a lehetőséggel és kérdezősködöm.

Először is: te modellkedsz? Gondolom igen:) Hol, kinél vagy?


A nyelvekkel nem sok gondom van, angolul is és németül is beszélek majdnem perfektül, kis gyakarolás és megint tökéletesen fog menni. Emellett japánt, törököt és arab nyelvet is tanulok... (autodidakta módon)


Mesélj még feltételekről, meg érdekesebb dolgokról!!!

A hajam nem tudom mekkora, épp növesztem, elől vállig és kb. 10 cm-rel alatta van.


Mennyire igaz az, hogy csak 50 kg körüli lányokat foglalkoztatnak komolyan?

2010. nov. 28. 14:16
 6/13 anonim ***** válasza:

én ennyi idősen nem fűznék hozzá nagy reményt! van pár 10 000 csinos lány az országban aki szintén modell szeretne lenni. a modelltanfolyam csak pénzlehúzás! egy hozzáértő szakember aki a divatszakmában dolgozik az első ránézésre meglátja hogy jó lennél-e modellnek, nem kell ahhoz tanfolyam se portfólió.

nem vagyok szakértő, se hozzáértő, de én így gondolom.

23f

2010. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a legnepszerubb/legelismertebb magyar ugynoksegek azt allitjak, hogy akikben latnak valamit, azoknak nem kell tanfolyamra menniuk. ha meg nem latnak, akkor meg folsoleges a tanfolyam. van csomo hely ahol elkernek egy rakas penzt, es aztan nem mesz a portfolioval, tanfolyammal semmire.

ma mar Magyarorszagon nincs olyan, hogy csak fotomodellkedes, aki fotomodell az kifutomodell is --> a kifutora igy a szamok alapjan 'tul nagy' a derekad(biztos szep derekad van, de a modellkedeshez a max 63), a magassagod mar pont belefer, de sulyra is kicsit soknak tunsz, ilyen magassaghoz attol fuggoen, hogy mennyire vagy izmos, max olyan 53 kilonak kene lenned. a pirecinget kizarjak, szoval ki kellene venned az osszeset. a tetovalast szinten felsoroljak a kizaro okok kozott. de azert ha tobbet akarsz megtudni errol, irj a Visage Models-nek, vagy a Valentine Models-nek. ez a ketto a legmegbizhatobb.

remelem segitettem:)

2010. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, a korod nem akadaly, 25 eves korodig mindenkebb modellkedhetnel ugyanugy. utana is, csak kevesebb munkat kapnal.
2010. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.


14.29

Nálam inkább az a baj, hogy "nehezek a csontjaim", régen sportoltam is és a hátam kissé széles, a lábam is elég formás a sport miatt.

Nincs olyan hely, ahova esetleg "extrémebb" modelleket keresnek, tehát akik pont tetkósak-piercingesek?

Lehet le tudnék adni még pár kilót, de 7-10 kg-t egészen biztos nem, az már szerintem egészségre káros lenne... :( Mint írtam, inkább izmosabb vagyok (arányosan, "szépen" izmos = formás lábak és popsi, izmos hát).


14.26

Tudom, hogy sok a csinos lány, de a lehetőségek felől nem bűn kérdezősködni.. :) Kisebb koromban is gondoltam kipróbálom, de annyi minden lekötött (tanulás, család, párkapcs., munka), hogy elszállt felettem az idő...

2010. nov. 28. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:

A legelső vagyok:)

Ez az 50kg-os ez hülyeség!Inkább a mellméret a lényeg hogy minden ruha passzoljon!

Igen modellkedem,fotózom és sminkelek:)most kezdem a ruhatervezőit:)

Szóval nem kikötés az 50kg körüli súly!

2010. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!