Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék modell lenni de...

Szeretnék modell lenni de félek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régi álmom,hogy modell legyek,és nem tudom elképzelni az életemet anélkül,hogy meg ne próbáljam.De van egy kis gond..van egy vágás az arcomon és a plasztikai műtét nagyon drága!Csak jövőre lesz annyi pénzünk,hogy megcsináljuk..és akkor érem el azt a kort,hogy meglehessen csinálni.A magasságom és testalkatom meg van hozzá..de az arcom miatt szinte rettegetek,hogy elfognak zavarni :( Ha nem próbálom meg,azért fog bántani,ha elzavarnak akkor pedig amiatt török össze.Mi legyen?:(( 17/L
2011. okt. 23. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bántó kommenteket ne küldjetek lécci
2011. okt. 23. 22:10
 2/5 anonim válasza:
Szerintem várj a plasztikai műtét utánig. :) Akkor már nem kell ilyenek miatt rettegned. És ne aggódj ! Ha megvannak hozzá az adottságaid akkor nincs is miért félned. Legyen egy kis önbizalmad, mert anélkül aztán előbb-utóbb tényleg elküldenek sajnos, hiszen ez megmutatkozik akárhogy is próbálnád eltakarni. A gimis tanulmányaidat meg még nem fejezted be gondolom. Azokat is tudd le előbb, mert ha modellkarriert akarsz, akkor oda sok energiát kell befektetned, még ha nem is úgy tűnik. Szóval előbb műtét, érettségi, és aztán mehet a dolog, mert akkor már semmi másért nem kell aggódnod és annak szentelheted az idődet amit szeretnél. :)
2011. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most olvastam egy ilyet:

" az emberek soha nem azt bánják meg utólag amit megtettek, hanem amit nem"

2011. okt. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,kedvesek vagytok. 1.kommentelő: Igyekszem magabiztosabb lenni,az érettségi után pedig egyetemet tervezek úgyhogy nem tudom még mi lesz :S
2011. okt. 25. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Irány az img models ford vagy next! A heg az arcodon csak kulonlegesse tesz! Mathias l.-nek is heg van az arcan. Nehogy mar teged ez tartson vissza! Probald meg azzal nem veszitesz! Viszont ha komolyan akarod uzni akkor kulfoldi ugynokseghez probalj meg bejutni:))
2012. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!