Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pesten hol tudok olcsóbban...

Pesten hol tudok olcsóbban orrpiercinget csináltatni?

Figyelt kérdés

Westendbe akartam először menni de aztán láttam hogy ott milyen drága inkább nem mentem oda. Sokat olvastam itt neten hogy voltak akik 1500-2500ft környékén csináltatták, hol tudok ilyen árban?

Illetve 17 vagyok, februárban töltöm a 18-at, így csináltathatom szülői engedély nélkül? Nem lenne ez probléma vinném anyám is csak jó azért tudni.

A válaszokat köszi előre is.


2010. nov. 29. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy ajak és egy orr pc-t csináltattam a Blaha Lujza Téren.A vass utcába vagy egy tetováló szalon és ott 2000ft minden piercing,ha viszel magaddal ékszert.

De így is megéri,mert kb 500 ft az Apacsba egy orr pc.

Én anno a legelsőt a westendbe csináltattam és nem sok különbséget láttam a két szalon között.

2010. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igaz nem kérdeztem még meg a westendben hogy mennyi, de 1-2 ember azt mondta nekem hogy 3000-5000 között van ott :S

Na mindegy, köszi szépen az infókat! :)

Egyébként mennyivel drágább ha nem viszek ékszert? Itt most értem mindegyik/bármelyik üzletre ahol csinálnak.

A honlapon most néztem, 4000ft a Westendben.

Illetve hogy érdemesebb, szúrni vagy lövetni? A szúrást ajánlották többen.

Bocsi a sok kérdésért :S

2010. nov. 30. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyival drágább,amennyi náluk a pc ára,azt hiszem így van
2010. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tika88 válasza:

A furdoszobaban :)

tiszta ingyen :P

2010. dec. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!