Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlotok egy...

Milyen parfümöt ajánlotok egy középkorú nőnek?

Figyelt kérdés

Tudom a parfüm nemfeltétlen korfüggő :)


Két fő kritérium.

Ne legyen hivalkodó és erőteljes illatú.

Kellemes, gyengéd virágos illatúra gondoltam.



Valakinek esetleg tapasztalata más parfümökkel?


2010. nov. 29. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá?
2010. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Középkorú nő? Mint pl. Jeanne d'Arc? Ja, az középkori, bocsi!
2010. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Parfümöt csak akkor vennék ajándékba, ha nagyon-nagyon-nagyon jól ismerem az illetőt. És lehet, hogy még akkor se, mert ugyanaz az illat másképp hat az egyik nőn, másképp a másikon. Miért nem viszed el egy parfümériába, hogy ő maga választhasson élőben?
2010. nov. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnék parfümöt ajándékba, kivéve ha olyan márkát adnék, amit rendszeresen használ a hölgy...


Az ILLAT nagyon kényes dolog, mindenki bőrén más-más ugyanaz az illat, ami az egyik embernek kellemes, az a másiknak förtelmes is lehet...


De ha mégis ragaszkodsz az ötletedhez, akkor a Dolce&Gabbana : LIGHT BLUE parfümöt ajánlom, mert ez évek óta kitartóan listavezető, könnyű, kellemes illatú, a nők 80%-nak tetszik...

2010. nov. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem íróknak.

Egyszer vettem magamnak egy parfümőt olyat amit az egyik ismerősöm használt mert nagyon tetszett az illata. Rajta nagyon kellemes volt, de magamon rosszul voltam az illattól

2010. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem :(

Köszönöm a válaszokat :)

Akkor maradok a B tervnél egyenlőre :)

2010. nov. 30. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!