Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy csomó jó állapotú alig...

Egy csomó jó állapotú alig használt ruhám van amiktől meg szeretnék válni. Hol adhatnám el egybe az egészet? Ajánlotok valami turkálót Budapesten ahol jó áron beveszik a ruhákat?

Figyelt kérdés
Rengeteg ruhám van amit nem nem hordok, Mind jó állapotú, valamelyiken még a címke is rajta van, mert egyszer sem volt rajtam. Több cipőm is van a legtöbbjük márkás, amik soha nem voltak rajtam vagy csak 1x-2x. El szeretném adni őket. A cipők egy részét megpróbálom aukciós oldalakon eladni, de a ruhákat nem érdemes. 60-80ruha darabot, pólót, nadrágot, kardigánt, kabátot egyenként felrakni egy ilyen oldalra, postázni is macerás lenne. Ezért szeretném eladni őket egyben. Nem tudom hogy turkálókba bevesznek -e így egyben ruhákat? Tudtok esetleg konkrét helyeket ajánlani? Körülbelül mennyiért veszik be őket?
2011. okt. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen a méreted? Esetleg egy két kép a lrgjobbakról? H milyen stílusúak? :)
2011. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig én is aukciós oldalt ajánlok. Vaterát konkrétan. Posta 20 kg-ig elvisz egy csomagot 1050 ftért.
2011. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Zömmel L , XL -esek egy két M-es is akad. Különböző stílusúak, nagy részük New Yorkerből , C&A -ból, H&M ből és Decathlonból van. A cipők39,40,41,42-esek puma,nike,DC,ZooYork,Doo-dogs,Converse ezen kívül sok cipő a Deichmannból, Streetből és Humanikból van.

pár ruhát lefotóztam :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 15. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Helyi bolhapiac van nálatok?
2011. okt. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs, legalább is nem tudok róla.
2011. okt. 16. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Add oda nekem.
2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Glamour akció, persze ez csak jótékonykodás. De ha ennyi márkás, alig használt cuccod van, belefér egy kis adományozás is.
2011. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

úúhh...én nagyon szívesen vennék tőled dolgokat! :DDDD

klasszak a cuccaid, és nagyjából egy a méretünk :)

2012. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!