Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek hogy...

Lányok, szerintetek hogy nézek ki? Járnátok velem? 19/f

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 30. 13:36
1 2 3 4 5 6
 31/54 clyde&robert ***** válasza:

te beteg vagy,meg volt keped kirakva es az tetszett,ez meg senkinek,en nem kepek alapjan itelem el az embert,volt egy lany aki kepen gyonyoru volt,amikor talalkoztam vele es megszollalt,hat ennyi,es ne gyere nekem azzal a dumaval hogy csak myvip re akartad kirakni,mert akkor nem igy tetted volna fel a kerdest,tudod utalom az olyan embereket akik felnek vallalni a kovetkezmenyeket,egy nyuszi.

Azert raktad ki hogy most mindenki elmondja hogy jaj de jol nezel ki.egy kep azert legyen eredeti,marmint ahogy keszult ugy is rakd ki,en is tudnek magambol egy vagany sracat kihozni photoshoppal,de az nem a valosag lenne.


egy tudobeteg elmegy az orvoshoz,megvizsgalja es egy par ora mulva jon a doktor az eredmenyekkel.

megszollal:uram van egy jo es egy rossz hirem,melyiket szeretne hallani eloszor?

a beteg:doktor ur hat a rosszat tesseg mondani

a doktor ur:a rossz az hogy van egy nagy daganat a tudejen

a beteg:es mi a jo?

doktor ur:az a jo hogy photoshoppal el lehet tavolitani


pont igy kepzellek el teged is:)

2010. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet :)
2010. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
34%

Miért, persze, mit várt volna?


Én is voltam hülye raktam ki képet, de néhányan csak úgy beszóltak minden nélkül, amikor nem vagyok se emo hányadék se semmi... ráadásul azon a képen iszonyat jól is néztem ki, ahol a képet hívattam elő, ott pl. megjegyezte az előhívő nő hogy nem e színészkedem annyira jól nézek ki:D De először azt hitte, hogy valamilyen sztár van rajta, mert nem én voltam bent a képért... és így tovább.


Itt persze azonnal összes negatív, de szánalmas.


Persze amikor privátban küldtem el a képet, akkor 11-ből 10 tiszta pozitív válasz 1 meg semleges. Amikor publikusan kiírtam akkor háromnegyede jajj szeretnél csak te jól kinézni... Fú de felidegesített! Megnézném az arcukat most!


Persze véleményt kértem... de akkor ennyi erővel más ne jelentkezzen például tehetségkutatókba, mert oda is a véleményéért megy. Csak az már más kérdés, hogy ott igazságtalanul lehúzzák (mint mindegyikben így van, legalábbis MO-n) vagy elismerik a hangját ami sajnos nagyon ritkán történik meg! Ott is az igazságtalanság megy, mint itt is...


Persze az Adam Lambert, meg hú de jó pasi, az a tökéletes, mindjárt elhányom magam (na mindjárt rámtámad 20 ezer rajongó)


Lehet kirakom újra a képet, aztán tiszta vizet öntök a pohárba aztán aki meg behurrogni tud az meg b@ssza meg magát.


Á mondjuk mindegy, egy anonim oldalon idegeskedek, közbe egy anonim senkik irogatnak azt sem tudom hogy kik azok. Lehet a háromnegyede egy magát jól szórakoztató kocka én meg a semmin idegeskedek...

2010. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Utolsó: Rakj ki képet, engem érdekel :)
2010. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
ki rakjam? Hát nem tudom. Ezek után amit ezek az oldalon mondtak... Igazából nem is tudom. Még átgondolom, minden esetre én felmerem vállalni magam csak kicsit rossz, hogy én kirakom más meg névtelenül mond véleményt de még átgondolom :)
2010. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell foglalkoznod a beszólogatókkal.. rengetegen vannak és mást nem tudnak csinálni.. Én is szoktam beszólni, de csak ha van rá okom. Az meg, hogy valaki ki mer rakni magáról egy képet inkább bátor mint leszólnivaló :)
2010. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

huh látom még ezzel is támadtok......

Pedig én tényleg azért raktam ide fel, mert kiváncsi voltam, hogy fel rakjam e vipre....

Viszont ha így teszem fel a kérdést, akkor kielégítő választ kapok. Mindig így szoktam csinálni, nem ez az első alkalom, szóval nem nyusziságról van szó. ÉS beismertem ,hogy borzalmasan rossz lett a kép, tehát okod sincs arra ,hogy erre következtess.

2010. dec. 1. 10:41
 38/54 anonim ***** válasza:
Hát igen, rakja ki a frász... Mindegy, ha kell elküldöm privátban... És legalább normális válaszokat kapok. Ha kiraknám publik, a fele ugyse az igazat mondaná...
2010. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem miért ne mondanának igazat... anoním az oldal...
2010. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Szóval ha valakinek kell a kép, akkor elküldöm privátban de választ ide kérek. Szívesen felvállalom magam de publiknak semmi értelme, úgyis lehurrognának páran...
2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!