Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok egy nálatok...

Lányok, járnátok egy nálatok alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Mi megy még el és mi lenne kizárt?
2011. jún. 14. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Na nálam most pont ez a helyzet...De nem tudom mi legyen:)

Nem szeretem a nálam alacsonyabb fiúkat! Az jön be ha magasabb nálam:)

2011. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
5-6 centivel alacsonyabb még belefér.
2011. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem ha alacsonyabb nálam a fiú, de ha szereted akkor a magassága mindegy szerintem.
2011. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Szerintem a méret egyáltalán nem számít, osztálytársam anyukája 2 méter magas, és mégis van párja, aki alacsonyabb nála!
2011. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

152 cm vagyok, és még SOHA nem találkoztam alacsonyabb fiúval (aki elmúlt 10 éves. :D)

Nem tudom.

De ha "normál" magasságú lennék, szerintem nem érdekelne, ha a párom alacsonyabb. Ez egy annyira ósdi, begyöpösödött dolog, hogy a férfi legyen egy fél fejjel magasabb, két évvel idősebb, és bumm! lehet házasodni, mert szép pár lesznek. :)

2011. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 alacsonyabb pasim is volt,hát volt hogy zavart...jelenlegi párom magasabb 5-6 cm-el szerencsére,szeretem ha egy pasi magas,ami nálam nem könnyű,magas csaj vagyok (180cm)
2011. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Én 175 cm magas vagyok, annyira örültem mikor megismerkedtema férjemmel, aki 190 cm :) Tudok magassarkut felvenni.

Egyszer jártam egy alacsonyabb fiuval, aki tánc közben megakart "puszilni" és előtte azt mondta, hajoljak le. Hát többet nem táncoltam vele :)

Az ismerettségi körömben nagyon sokan egyforma magasak.

2011. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Én 160 cm magas vagyok és nem, sose járnék nálam alacsonyabb pasival. A 180 vagy annál magasabb pasik jönnek be. A párom is 190 cm. :)

25N

2011. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha jól érzitek magatok, és naon nm zavar a "magassága", ebben az esetben az alacsonysága, akkor mért ne járnátok?!

Személy szerint én sosem jártam nálam alacsonyabb fiúval, nm is járnék, jobban sztem ha magasabb nálam!

2011. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha a pasi alacsonyabb mint én mert akkor nem érzem magam nőnek... szeretem ha egy pasi magasabb mint én mert akk olyan biztonságban érzem magam vagy nem tom de sokkal jobb ha magasabb mint én. :DD
2011. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!