Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Narancsbor ellen ajanlani...

Narancsbor ellen ajanlani valaki valamit? A fenekem alatt eleg csunyacska, es syeretnek ellene tenni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már meg van sajnos nem lehet teljes mértékben megszüntetni,viszont lehet enyhíteni bizonyos mértékig.

Én is csak azt tudom zúgni,hogy igyál sok vizet sportolj és mellőzd a "mű kajákat" helyette gyümölcs,zöldség.

Krémekre ne pazarold a pénzt,mert az nem segít!Én is küzdök ezzel a problémával és kipróbáltam sok félét,de mind pénzkidobás.

Inkább mint mondtam vigyázni a táplálkozásra és mozogni!

2010. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is probaltam mar ki 1-2 kenocsot de semmi. Sajnos! Igazabol nem is hiszek ezekben a dolgokban....! A mozgassal nincs gond mert van 2 gyerkocom es szerintem eleget mozgok napi szinten,bar futni neha elmennek ha lenne erom hozza:-) gyumolcsot sokat eszek minden felet,de az etellel van ki s gondom, nagyon szeretem a sosakat vagy is sosan eszek mindent ,de nem zsirosan. Es amit edessen kell enni az edessen eszem.;-( Es a fuszeres kajakat is szeretem.
2010. dec. 5. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint ez első vagyok.

Szerintem a legjobb,ha elfogadod magad narancsbőrrel!

Két gyerek után nem is olyan rossz a helyzet.Nekem sokkal rosszabb,sajnos 17 évesen küzdök ezzel a problémával szinte semmi sikerrel:(

2010. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!