Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csúnyácska lányok is lehetne...

A csúnyácska lányok is lehetnek boldogok? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytárs aki elég csúnya lány, de mindennap mosolyogva jön az iskolába.

Lehetséges ,hogy annak ellenére boldog ,hogy a fiúk undorodnak tőle, a többi lány lenézi és csúfolja az öltözőben?


2011. okt. 7. 18:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

*


osztálytársam

2011. okt. 7. 18:49
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne lehetne boldog.

Nem minden a külsőség.

2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint. És a szép lányok is lehetnek boldogtalanok.
2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet boldog,persze! Egyrészt a szépség relativ,másrészt akinek helyén van az önértékelése-esetleg tudja magáról ,hogy nem egy modellalkat,vagy tipikus természetes szépség,de tisztában van a jótulajdonságaival is,és elfogadja magát,akkor boldog lesz.

Megjegyzem 17 évesen ilyen szinten lenni,hogy csúfolódtok elég csökkent szellemi tevékenységre utal...

2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze:) Simán:D Tiszteletem neki,mert biztos kapja 1000-el az oltásokat és ennek ellenére felemelt fővel nem foglalkozik vele: D ez szép:)
2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne boldog? Valószínűleg a sok cseszegetés miatt már immunis lett és nem érdekli, hogy az osztályból a többiek mit gondolnak róla. Amúgy pedig borzalmasan gyerekes és ostoba dolog szekírozni szerencsétlent. Hozzá teszem, a sok kimázolt kis tyúk között is akad, aki nem valami szép, csak az miatt tartják "jó csajnak", ahogy összerakja magát.

Mindent egybevéve nem attól lesz valaki boldog, hogy hú, a többiek milyen jó csajszinak tartanak.

2011. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív. Miért ne lehetne boldog egy olyan ember aki magasról sz@rik az idétlen fiúkra akik azt hiszik csak jól meg kell dönteni a csajt.és ez a király,vagy a vihorászó,unalmas lányokra akiknek borsószemnyi agyuk van.

Az a lány meg ki tudja lehet hogy sokkal többet ér,hiszen vannak gondolatai,nem érdekli a felszínesség.Bizony az ilyen lányok sokkal boldogabbak lesznek..

2011. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha megérti, hogy a külső akkor sem az egyetlen fontos dolog az ember életében, ha csúnya, akkor simán lehet boldog, ha elfogadta magát.

Egyébként láttál már ilyen képeket? [link]


Kb. én is így voltam 18-19 éves koromig. Aztán hirtelen és gyorsan kikupálódtam, ma elmnegyek egy osztálytalálkozóra és csak lesek, mi lett azokból, akik anno a "jó csajok" voltak. Talán némi kárörömöt is érzek...

2011. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%
Előttem: Én soha nem megyek osztálytalálkozóra. Minek? Más meséli, mennyi gyereke van, férje/felesége van, hol volt külföldön nyaralni, mennyit keres. Nekem ez egysincs.
2011. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A szépség belülről fakad és ha a magad szemébe szép vagy akkor miért ne lehetnél boldog. Boldogság mindenkinek kijár.
2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!