Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok rólam? (lent)

Fiúk, mit gondoltok rólam? (lent)

Figyelt kérdés

Külső:

1. Ázsiai vagyok (ebből következik a fekete haj, fekete szem, sötétebb bőr, stb)

2. 160 cm

3. 45 kg

4. vállig érő haj (most vágták le sajnos), de ettől függetlenül (többek ezt mondták) nagyon szép (csillog meg fényes meg mittudoménmi)

5. sajnos szemüveges

6. hosszú, vékony ujjak, átlagos kar

7. szinte semmi mell (úgy vegyétek, hogy 14 éves vagyok...)

8. átlagos lábak


Belső:

1. A reál tantárgyakat szeretem (meg jó is vagyok belőlük)

2. Szeretem a romantikát

3. alapvetően kedves vagyok, megértő és törődő


2010. dec. 4. 10:16
1 2 3 4 5
 1/46 clyde&robert ***** válasza:
100%

sajnos szemuveges,ezen nevettem,miert sajnos/nekem bejonnek a szemuveges lanyok,es amit leirtal,nekem mind tetszik,esetleg egy kepet kuldhetnel magadrol,szivesen megneznelek.


legyel buszke magadra:*

2010. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
ja... a válaszodon meg én röhögtem.... azért sajnos mert magamnak nem tetszem szemüvegesen.... többen mondjék, hogy mindkét verzióban jól nézek ki.... de hát....
2010. dec. 4. 10:39
 3/46 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,így nem tudom megállapítani,hogy szép vagy. :) Amúgy milyen származású vagy?
2010. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Ja igen az kimaradt,szimpatikusnak tűnsz. :)
2010. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%
Kontaklencse.
2010. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Szeretem az ázsiai lányokat, de nem mindegyik rasszt, pl thai-ok nem jönnek be, inkább japán vagy han kínai.
2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 clyde&robert ***** válasza:

dumald be magadnak tukor eloott,hogy jol nezel ki,nincsen semmi gond a szemuveggel.

amugy lehet vicces valasz volt az elozo,de nem annak szantam

2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

vietnámi vagyok......

nem engedik még a kontaktlencsét, mert azt mondják, csak 16 éven felülinek adnak...

2010. dec. 4. 10:51
 9/46 A kérdező kommentje:
ja, feltöltöttem képeket (az egyik képen, amikor sok emberke ül, akkor én vagyok a legközelebbi, a többiek elég furcsa képet vágtak, mert nem tudták, hogy fényképeznek....) mindjárt küldöm csak nagyon lassan tölti fel a szerencsétlen oldal a képeimet.....
2010. dec. 4. 10:54
 10/46 A kérdező kommentje:

itt van az első kép:

[link]

(ennél a legközelebbi vagyok a kamerához)

2010. dec. 4. 10:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!