Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sok 17évesen ha...

Szerintetek sok 17évesen ha szilikon a cicim és a szám, festetem a hajam, szemöldök tetoválásom van és minden héten új ruhákat és kozmetikumokat vásárolok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok prostituált sem ilyesmi.Jól élünk és kész.És az lenne a fő gondom,hogy mégis hogyan viseljem a mű dolgaimat,hogy természetesnek hassanak?
2010. dec. 4. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól van töltve a hurkád akk nem muszáj rúzsozni csak fénnyel elég kenni.


Nekem olyan mind1 ki mit csinál. Nem a külsődön nyílvánul meg a jólét.

Minimálbérből is fellehet úgy öltözni mintha 1bál ból jöttél volna ki.

18/F

2010. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy sok. Nem itéllek el, a te dolgod, de őszintén sajnállak, mert ha 17 évesen ilyen műtétekre volt szükséged, nem tudom hogy nézhettél ki régebben..:S (amugy kamu kérdés)
2010. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

akkor sok ha annak érzed.

a mű dolgokat nehéz természetesen viselni. olyan mértékig kéne csak használnod ameddig még természetesen hat és akkor nincsen vele probléma h hogyan legyen természetes.

2010. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem voltam csúnya előtte sem,de semmi mellem nem volt és az alsó ajkam hatalmas volt a felső pedig egy csík így szerettem volna ha egyformák.Azért köszönöm,hogy nem írtatok alpári stílusba.
2010. dec. 4. 22:23
 5/17 anonim ***** válasza:

ha normális vagy, valszeg csak normális mértékig szilikonoztattad magadat így valószínűleg nemlesz olyan nehéz h természetesen hassanak. ne ess túlzásokba, ez a titka. ha szilikon a szád, ne úgy fessed h mégnagyobbnak tűnjön.

ha szolikon a melled, ne vegyél fel olyan ruhákat, amik ezt hangsúlyozzák. de ha nemcsináltattál hatalmas melleket valszeg ruhában ígyisúgyis természetesnek hatnak

2010. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldöktetoválás soha a rohadt életben nem fog természetesnek hatni (mert az a természetes, ha van rajta szőr... ezt még a legtermészetesebb formájú és színű szemöldöktetkó sem tudja helyettesíteni)... a többit lehet természetesen hordani. Az a lényeg, hogy jó minőségű póthaj legyen, és ne legyen úgy feltűzve, hogy kilátsszon az illesztés. A szilikonmell meg, ha nem labda vagy természetellenes a testhez képest, akkor sokszor észre sem vehető. Az új ruha meg kozmetikum... irigyellek, de nem ettől függ, hogy természetesnek néz-e ki vki, nyugi :). Ha nem közönséges ruhákat meg túl csullogós cuccokat veszel fel (és nem mutatsz dekoltázst és lábat egyszerre), akkor nem fogsz plasztikcicának tűnni.
2010. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt csak pszichológus vagy pszichiáter beleegyezésével csinálnak mellplaszikát, nagyon komoly indokkal, szóval kamu. Egyébként gáz is, nem kicsit...
2010. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kellett semmiféle orvosi papír csak szülői beleegyezés,de biztos úgy van ahogy te mondod,akkor én meg szerencsés voltam.Nincs póthajam és van szőr a szemöldökömön. [link] pont ilyen a szemöldököm
2010. dec. 5. 10:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen,sok és szerintem taszító is,hogy 17 évesen már mű vagy.Mielőtt jönne a megjegyzés,nem irigykedem,a fejemmel teljesen elégedett vagyok a kilóimmal nem és a melleimmel se.De 18 éves vagyok a mellplasztika nekem is a fejemben volt,de nem hiszem,hogy annyira jó egy műcici,mint egy eredeti kisebb méretű.Na meg semmikép se most csináltatnám meg,hanem miután lefogytam és akkor is elégedetlen vagyok vele,max akkor,de ennek az esélye kb 20%._A szemöldök tetoválás alapjába véve gáz szerintem,nem láttam még nagyon olyan embert,akinek jól állt volna.A hajfestés belefér,de a szájimplantátum már megint sok..Amúgy ennyi erővel fel is rakhattál volna egy képet,amin a melledig vagy fent,hogy mennyire hatsz műnek.

Ha meg nem raksz fel,egyértelműen fake kérdés. :)

18L

2010. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,hogy fake.Persze arról nem lehet szó,hogy szimplán nem szeretnék ide képet feltenni magamról.De azért köszi a válaszokat.
2010. dec. 5. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!