Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatásos krém ekcémára?

Hatásos krém ekcémára?

Figyelt kérdés

Az az igazság,nagyon zavar hogy száraz a kezem. :S 17 éves vagyok,azt mondták,kinövöm stb,de mégsem.. Próbáltam ezt az Exxema Repair-t,de semmi.Valakinek esetleg tapasztalata más krémekkel?


Köszönöm előre is!


2010. dec. 5. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen problémára nem itt várj választ, mert ez nem egy sima "milyen hidratálót használjak" kérdés.

Menj el bőrgyógyűszhoz, és mondd el a problémád, biztos tud majd adni valamit.

2010. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilcsi csipkebogyó habkrém. Talán a krémek krémje.
2010. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A kisfiamnak először szteroidos krémet írt fel a doki, majd mivel az baromi erős, a védőnő javaslatára Elobase nevű krémet használunk.Jónak tűnik. De érdemes dokinak megmutatni.
2010. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Minden évben járok ellenőrzésre,de mindig ugyan azt a krémet írja fel. Ezért kértem véleményeket.


Köszönöm még egyszer.

2010. dec. 7. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a "Sanatopic intenzív" krémet. Jobb, mint az Elobase és nem annyira drága.
2010. dec. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Marly Skin hab. Nekem bevált.
2011. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. márc. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!