Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A dezodor illatának érezni...

A dezodor illatának érezni kell? Mert befújtam magam megkérdeztem több embert is és azt mondják nem érezték rajtam. Vagy a dezodor csak arra szolgál, hogy fedje a testszagot, nem kell éreznie?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy srácról a suliban agyon érzik, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :S
2010. dec. 5. 21:40
 2/3 anonim válasza:

Mivel önismereti kérdés kategóriában kérdezted ezért engedd meg, hogy egy kicsit megismertesselek "ön-magaddal". Először is, tegyél fel néhány kérdést magadnak -mondjuk ilyeneket: Miért akarom hogy mások messziről érezzék azt hogy a legjobb dezodortól szaglok? Valóban én akarom ezt? És ki az az "én"?

Azután figyeld meg, hogy vajon milyen válaszokat kreál rá az elméd. Hidd el, egész jó elfoglaltság azt figyelni, hogy a kondicionált ego milyen válaszokat dobál ki ilyen kérdésekre. Aztán ha nem untad még meg teljesen a figyelést, akkor kérdezd csak meg magadtól, hogy vajon ezeket a kérdéseket ki teszi fel?, és ki az aki válaszol rájuk?, és vajon ki az aki hallgatja? ;)


és még valami, az "önismeret" nem a testszag érzésével kezdődik, hanem annak érzésével aki Vagy! És ha egy kicsit is ismernéd magad akkor tudnád, hogy az aki Vagy magasról tesz rá hogy miért nem érződik a annak a sz@rnak a szaga!

további szép estét

2010. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azonos illat is más lehet más emberen. Az, hogy mennyire érződik vkin az illat, függ a saját bőrödtől, a típusától, mivel mindenkinek van egy "saját" illata.

Egyébként nem minden dezodort érezni távolról. Én is szeretnék messziről illatozó lenni, de ezt csak kevés deoval sikerült elérnem.

Pl: Axe-ok általában jók, de a Fa nem igazán érezhető.

2010. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!