Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Örülnétek ennek?

Fiúk! Örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Szóval barátomnak most lesz szülinapja mindig mondta h örülne egy Zippo gyújtónak, övé elromlott. Ma szétnéztem a boltokban találtam 2000 FT-ért egy jó benzines gyújtót, de nem Zippo a márkája. Szerintetek azt megvegyem neki? :S Vagy adjak ki 5-8ezer FT-ot egy Zippoért. Még csak 4 hónapja vagyunk együtt, ő 17 én 15. Szerintetek?
2010. dec. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok, de volt hasonló esetem. Szerintem a 2000Ft-os gyújtót vedd meg, 4 hónap után még nem kell ennél drágább ajándékot venni. A párommal az első karácsonyunkon 2 hónapja ismertük egymást, egy szép fém gyújtót kapott tőlem, aztán azt hiszem az 1. évfordulónkra vettem neki egy Zippot, akkorra már komolyabb volt a kapcsolat.
2010. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki 5-8 ezer forintos ajándékot akar egy 15 éves lánytól, az húzzon a bús bánatosba...
2010. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%

Igaz boldog lennék egy újnak,

de ha a kedvenc márkámból lenne, akkor úgy örülnék, hogy a barátnőmet boldogságomban átölelném.


(egyébként ha nem bunkó az illető, akkor az fog neki számítani, hogy TE vetted neki, és ezzel gondoltál rá)

2010. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz nem dohányzok, de akármelyiket is kapnám, átölelnm a barátnőmet(aki amúgy nincs...) boldogságomban, annyira örülnék csak úgy :)


17/F

2010. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szándék a fontos, nem az összeg amit ráköltesz. :)
2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél túl drágán olyat dolgot, ami kicsi!!

Mi már huszonévesek vagyunk, párom 29, aki meg egy Viktorinox bicskára vágyik. Az is 8ezer körül kezdődik. Hiába vagyunk együtt lassan két éve, sajnálom kiadni rá a pénzt. Nem a barátomtól sajnálom, de inkább veszek neki ennyiért valami nagyobbat, MERT a pasik mindent elhagynak!!! Aztán sajnálhatod, hogy csak eddig tartott, pedig milyen drágán vetted. Higgy nekem, már megjártam párszror. :)

2010. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!