Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a magas...

Fiúk! Nektek bejönnek a magas lányok? 176 cm-es 57 kg-os lány vagyok. (14 éves)

Figyelt kérdés
Így lehet,hogy nem tűnök vékonynak,de senki nem hiszi el, hogy 57 kg vagyok.Igazából sportolok és az túlzás,hogy izmos vagyok,de nem vagyok hurkás :D.Azt mondják,hogy pont jó,veszes.:)
2010. dec. 6. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hülye vagy te, nem kövér. Még 5 kiló simán elférne rajtad...

Eszem megáll, hova jutottunk ?

2010. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te nem véletlenül a dilinyós bnőm vagy? :D Am meg én szeretnék olyan magas, és vékony lenni, mint te :( de én a 165 centimmel, és 54 kilómmal egy dagadt törpicsek vagyok :'( szóvall...okod nincs a panaszra, tök rendben vagy :)
2010. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
één 178 cmhez vagyok 58 kg...és 15 éves....:D
2010. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fiú?:)
2010. dec. 6. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

nekem a dagadt törpicsek jobban az esetem :) az alacsony lányok olyan aranyosak... a 165 az pont jó! de én már menthetetlenül ilyen vagyok... de sok fiúnak meg a magas hosszú combú lányok, kinek mi.

jó magas vagy, és jó fiatal. az 57kg az teljesen rendben van.

23f

2010. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen bejön mert én is magas vok

17/F

2011. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!