Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb parfüm árilag, minőségileg, illatilag. Stb? (LENT)

Figyelt kérdés

Far Away?

Little Black Dress?

Szerintetek melyik a jobb, tartósabb?

árilag melyik éri meg jobban?

melyiket szeretitek jobban?

15/L


2010. dec. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek avonosak, tehát egyik sem. Jó illatuk van, de nagyon nem tartósak, ne dobj ki ilyenekre pénzt. vegyél drágábbat de márkásat, sokkal tovább meglesz.
2010. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sztem mind a 2 tartós

mondjuk csak far away-em van de nekem ez a mindenkori favorit reggel fujok magamra és egész nap tart

2010. dec. 6. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

AVONosok közül van kölni,meg van parfüm. És a parfüm tartós. :)

Nekem a Far Away jobban tetszik, mint a Little Black Dress, de ha már van Far away parfümöd, akkor kipróbálhatod a Little Black Dresst, hátha az is bejön Neked. :)


Még amúgy sok parfüm közül választhatsz AVONon belül is, van Little White Dress, Far away Dreams, Rare Pearls, Fergie új illata, az Outspoken, Bond Girl 007, Bond Girl 007 Forever, stb,stb... és ez mind parfüm!


Amúgy a mostani katalógusban 3500 ft körül megtalálod őket! :)


Üdv.

Egy Tanácsadónő

2010. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia!

köszi!

én is tanácsadónő vagyok!

nekem mind a 2 tetszik talán a LBD nőiesebb finomabb illata van míg a Far awaynek émelyítő édes illata...

mind a 2 tetszik

2010. dec. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!