Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sminket és frizurát...

Milyen sminket és frizurát ajánlanátok színházba? Képek is jöhetnek!

Figyelt kérdés
Elegánsan kellene kinézni (Rómeó és Júliát nézünk), ehhez illő sminket és frizurát keresek. Segítenétek?
2010. dec. 6. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzás az elegáns smink és frizura a színházba - a hangsúly az ízlésességen van. Én például többnyire szimplán leengedett hajjal megyek, és egy szemceruzánál többet nem használok, mint a hétköznapokban.

inkább a ruha legyen elegáns, a többi visszafogott.

2010. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az elegánson nem is az ízléstelenséget értettem.....
2010. dec. 6. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Vmennyire illik elegánsan menni... persze nem kell báli sminket rittyenteni meg kisestélyiben menni (én kb. törzsvendég vagyok az operettben, a nagyon kiöltözős emberek lógnak inkább ki... persze nem kell azokat majmolni, akik képesek farmerban, hátizsákban, edzőcipőben meg hiperminiben beállítani a színházba). Egy csinosabb blúz és szoknya/csini gatya, csinos cipő, enyhe smink bőven elég. Frizuraügyben meg tényleg elég, ha simán kiengeded vagy feltűzöd.
2010. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!