Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, buliba milyen ruhát...

Lányok, buliba milyen ruhát szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Mindent le lehet írni,cipő,nadrág,felső,kiegészítők...
2010. dec. 7. 15:23
 1/5 anonim válasza:
2010. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen buli

házibuliba egy csőszárú farmer, valami divatos póló, ujjatlan.. a felsőhöz illően sportcipő, vagy bokacsizma

Ha disco akkor általában cicanadrág, valami hosszított felsővel :)

2010. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ:) Koncertre valami kényelmes pl. bakancs+valami stílusos nadrág, csinos topp/felső, eoprsze amiben kényelmesen tudok mozogni, meg tombolni. Fülbevaló, nyaklánc, stb. ilyesmi nem játszik.

Ha valami barátnős buli, pl. iszogatás, esetleg egy 'lightosabb' koncert, akkor nagy valószínűséggel szép, ezüst, lógós fülbevaló (ezeket nagyon szeretem), a ruhához illő nyaklánc (csipke, ezüst, fekete vagy akármilyen színű bizsu/gyöngy), elegáns hosszúujjú felső/ing (mert ugye ilyenkor már hideg van:), fölé acélmerevítős fűző, bármilyen hosszúságú elegánsabb szoknya (lehetőleg sok alsószoknyás), bolero, fűzős bokacipő/bokacsizma, a ruhához illő kesztyűcske, néha kalapka is. Ha rövidebb szoknya, amiből kilátszik a harisnya, akkor mindenképpen olyan, ami mintájában illik a felsőhöz, amennyiben a szoknya nem mintás, ha igen, akkor persze sima harisnya. 22/L

2010. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam puccba vágni magam még akkor sem, ha diszkóba megyek. Mondjuk nálam a magassarkú, csinos felső "alaptartozékok", miniruhát meg az alakom miatt nem vehetek fel. Tehát általában csőgatya, magassarkú, csinosabb felső (általában hosszított)... ujjatlan vagy rövidujjú, ha nincs annyira meleg, akkor kardigánnal (vmi olyannal, ami nem néz ki hülyén akkor sem, ha nincs összegombolva), hozzáillő ékszerek. Táskából szinte mindig ugyanazt viszem (ha olyan társasággal vagyok, akikben 100%-ig megbízom meg ismerem őket régóta, akkor vigyáznak rá, amíg én elvagyok, ha meg nem, akkor beadom a ruhatárba... egyszerűen, ha nem muszáj, nem hordok magamnál kisretikült, a hajóbőrönd méretű táskákat szeretem :D)...
2010. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. dec. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!